Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    13:08:46
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості та переваги використання тепловентиляторів


Особливості та переваги використання тепловентиляторів
Тепловентилятори - це пристрої, які здатні забезпечувати обігрів приміщень за допомогою швидкого та ефективного прогріву повітря. Принцип дії даного обладнання заснований на використанні ефекту конвекції, при якому тепле повітря підіймається вгору і відбувається обігрів приміщення.

Купити тепловентилятор промисловий можна на сайті українського виробника «PROTON GROUP».

Асортимент тепловентиляторів

У каталозі знайдете кілька типів пристроїв, призначених для обігріву приміщень. Серед них - тепловентилятори з водяним і електричним нагрівачем. У моделі першого типу використовується теплообмінник, який розігріває воду у баку і передає тепло у повітря. Таким чином, пристрій забезпечує нагрівання повітря більш інтенсивно, ніж електричні обігрівачі. Електричні тепло вентиляційні пристрої працюють за допомогою Тена, вбудованого у корпус.

Крім цього, перевагами тепловентиляторів є:

  • повітря швидко стає теплим і нагрівається до більш високих температур, ніж за допомогою іншого електричного приладу;
  • для підключення використовуються звичайні розетки на 220 Вт;
  • виріб здатний працювати в інтенсивному режимі до декількох годин поспіль;


Тепловентилятори, призначені для обігріву приміщення, можуть бути оснащені термостатом, що дозволяє регулювати температуру повітря в приміщенні. В інтернет-магазині компанії "PROTON" кожен може купити тепловентилятора за доступною ціною.

Особливості та переваги

Щоб придбати тепловенталятор, потрібно визначити його потужність і тип обігрівача. Якщо у кімнаті є додаткові джерела обігріву, краще обрати модель, яка зможе забезпечити приміщення теплом. Для того, щоб придбати тепловенталятори онлайн, досить вивчити асортимент магазину, який регулярно оновлюється.

Компанія пропонує клієнтам:

  • великий вибір опалювального обладнання;
  • гарантію якості товару; доставлення по всій країні;
  • доступні ціни на обігрівачі та їх установки.

Також покупець може замовити монтаж систем опалення. Все теплове обладнання в інтернет-магазині має сертифікати якості. Якщо у користувача виникнуть питання щодо використання та обслуговування тепловенталяторів, консультанти магазину нададуть необхідну інформацію. Теплові вентилятори допоможуть швидко прогріти приміщення, вони економлять електроенергію, їх можна використовувати як додаткове джерело тепла.

Ці пристрої оснащені регулятором потужності, завдяки чому ними зручно користуватися. А якщо до них додати систему фільтрації повітря, таку модель не потрібно буде регулярно чистити. Це означає, що повітря завжди буде свіжим.

04-11-2021 548
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: