Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 09-12-2021    07:13:47
Головна » Публікації » Інтернет

Де здати коагулограму (тест на згортання крові) у Києві та скільки вона коштує?


Де здати коагулограму (тест на згортання крові) у Києві та скільки вона коштує?

Коагулограма – це набір лабораторних тестів, які оцінюють порушення згортання крові, тобто її здатність зупиняти кровотечу. Тест на коагуляцію дозволяє діагностувати такі захворювання крові, як гемофілія, тромбоцитопенія, а також деякі стани (наприклад, ДВС-синдром). Тести на згортання крові також важливі для спостереження за дією певних ліків та оцінки ризику хірургічного втручання.

Згортання крові та кровотеча

Коагулограма у Києві (тест на згортання крові)Природна реакція організму на пошкодження кровоносної судини – запуск процесу згортання крові. Це призводить до закриття ушкодження та припиняє відтік крові. Так звана система коагуляції складається з факторів згортання, які в результаті складних взаємодій призводять до утворення нерозчинного фібрину, який діє як «клей», що зупиняє кровотечу.

Багато білків, що виробляються печінкою і присутні в плазмі - це згадані фактори згортання, а також тромбоцити беруть участь у цьому процесі. У цю систему також входять фактори, які гальмують процес, завдяки їм можна обмежити його місце ушкодження, без ризику утворення згустків в інших місцях.

Тест на згортання крові (коагулограма) у Києві

При деяких захворюваннях крові, таких як гемофілія, система може не працювати належним чином. Тоді ми маємо справу з надмірною та тривалою кровотечею. В інших випадках система зсідання не активується на потрібних ділянках або пригнічується недостатньо. Така ситуація створює ризик утворення тромбів, що може призвести до серйозних наслідків, таких як серцеві напади та інсульти. Біохімічні тести, включені до коагулограми, які можна успішно зробити в лабораторії ІГР ЛАБ, дозволяють оцінити систему згортання крові та виявити описані вище порушення.

Ці тести включають безліч тестів, найбільш важливими з яких є:

  • протромбіновий час чи міжнародний нормалізований коефіцієнт;
  • дозволяє оцінити зовнішній шлях коагуляції;
  • час каолін - цефаліну або час часткового тромбопластину після активації;
  • дозволяє оцінити внутрішній шлях коагуляції;
  • концентрацію фібриногену у плазмі (вимірюється рідше).


Крім того, вимірюються такі параметри, як час (кровотеча, тромбін, фібриноліз), концентрація D-димерів, активність факторів згортання плазми, активність AT (антитромбін III).

Отже, коагулограму, або загальний аналіз крові сьогодні можна зробити у багатьох лабораторіях, але у ІГР ЛАБ ви отримаєте гарантовану якість та своєчасність результатів.


02-11-2021 360
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: