Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    05:01:04
Головна » Публікації » Інтернет

Паспортизація доріг, вулиць: особливості сервісу


Паспортизація доріг, вулиць: особливості сервісу
Сертифікація міських доріг призначена для підвищення ефективності управління містом і є сучасною формою обліку міських доріг як на паперових, так і на електронних носіях. Дорожній пропуск містить інформацію про довжину і ширину смуги руху, кількість смуг руху та напрямок руху, наявність знаків, розмітки смуг руху, світлофори, зупинкові комплекси, комерційні об'єкти тощо. 

Виготовлення спеціальної документації технічного обліку (паспорта) із зазначенням докладних відомостей про наявність та технічний стан автомобільних та дорожніх споруд, вулично-дорожньої мережі населених пунктів можна зробити на сайті https://proektd.com.ua/pasportizacziya-dorig-vulicz/.

Паспорти доповнюються проєктами дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків, що створюються відповідно до вимог державних стандартів. Сертифікація міських вулиць є основним джерелом інформації міських служб доброустрою, відділів дизайну та архітектури, дорожньої поліції тощо. 

Підготовча робота включає:

  • підготовку мобільних лабораторій, інструментів та обладнання, набір груп, підготовку відповідних форм, журналів та таблиць, збір архівних матеріалів, аналіз проїздів (якщо є) та необхідну технічну документацію для обстежених доріг та матеріалів попередніх опитувань.
  • встановлення порядку та строків проведення обстеження за видами робіт з урахуванням переліку та строків проведення робіт, що містяться в договорі діагностики дороги;
  • погодження роботи з органом управління обстежених автомобільних шляхів.

Споживчі характеристики дороги: набір показників дорожнього руху та експлуатаційних показників, які безпосередньо впливають на ефективність та безпеку дорожнього руху, відображаючи інтереси учасників дорожнього руху та вплив на навколишнє середовище. До споживчих характеристик дороги відносяться: швидкість, безперервність, безпека та комфорт пересування, пропускна спроможність та транспортне навантаження; цілорічну керованість легкових та вантажних автомобілів з допустимими осьовими навантаженнями, загальною масою та габаритами, а також екологічність.

На титульному листі паспорта вказати назву вулиці відповідно до титульного листа вулиць, затвердженого в установленому порядку, номер (код) вулиці та найменування організації, відповідальної за вулицю, ім'я розробника паспорта та дату видачі паспорта.

31-10-2021 238
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: