Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    12:02:33
Головна » Публікації » Інтернет

Допомога у відновлення свідоцтва про народження


Допомога у відновлення свідоцтва про народження
У зв'язку з деякими життєвими обставинами виникла необхідність отримання свідоцтва про народження. Для початку слід усвідомити, що таке свідоцтво. Свідоцтвом про народження є документ, в якому міститься вся основна інформація про людину, включаючи його ім'я, дату народження, Місце народження та інше. Сьогодні відновити свідоцтво про народження допоможе кваліфіковане агентство ABC. 

Які документи потрібні для відновлення?

Цей документ потрібен для того, щоб підтвердити батьківство або материнство. Якщо ж батько і мати не перебувають в офіційному шлюбі, тоді для того, щоб підтвердити спорідненість з дитиною, їм необхідно буде надати документ, який підтвердить факт батьківства або материнства (в залежності від ситуації). Це можуть бути документи:

  • свідоцтво про одруження;
  • свідоцтво про встановлення батьківства;
  • запис акта про батьківство;
  • заява матері дитини до органів РАГСу про визнання батьківства.


Свідоцтво про народження може знадобитися при оформленні документів на дитину. Наприклад, при отриманні паспорта, якщо батьки перебувають у цивільному шлюбі. При реєстрації дитини в органах РАГС, крім свідоцтва про народження, матері необхідно надати довідку з місця проживання дитини.

Умови оформлення дубліката свідоцтва про народження

 Даний документ видається тільки один раз і не підлягає заміні. Якщо говорити про відновлення загублених документів, то тут слід зазначити, що якщо це свідоцтво про народження, то відновлення можливо лише в тому випадку, якщо людина не відмовлялася від батьківських прав або не змінив своє громадянство. 

Як відновити документи, якщо потрібно відновити паспорт громадянина України?

Для того, щоб відновити паспорт, також знадобиться документ, який містить інформацію про місце, де був виданий паспорт.

  • Це може бути військовий квиток або ж довідка. Заяву необхідно оформити за місцем проживання.
  • Якщо людина проживає поза своїм місцем реєстрації, то потрібно заповнити бланк в ЖЕКу і подати заяву в органи ФМС.
  • Якщо паспорт загублений, але є його дублікат, а загубленого документа немає, то все одно слід звернутися в органи ФМС із заявою.


Дублікат видається протягом 30 днів після подачі заяви. Як відновити свідоцтво про моє народження, якщо в архіві не змогли знайти документів. В даному випадку вам потрібно звернутися в агентство, посередники допоможуть все оформити в юридичному форматі. Компанія працює в цьому напрямку не перший рік і займає провідні позиції.


29-10-2021 164
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: