Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    03:54:12
Головна » Публікації » Інтернет

Як вибрати засоби догляду за деревами на присадибній ділянці


Як вибрати засоби догляду за деревами на присадибній ділянці
Гарний сад вимагає постійного догляду рослин. Боротьба з бур'янами, хворобами та шкідниками ускладнює життя будь-якому садівнику та потребує багато часу та зусиль. Сьогодні на ринку засобів догляду за рослинами існує безліч продуктів для захисту та підтримки здорового росту та цвітіння, які включають механічні, хімічні, агрономічні та біологічні методи, раціональне поєднання яких призводить до найкращого результату. Здорові рослини менш схильні до хвороб і більш стійкі.

Догляд та правильний догляд, такий як полив, посадка в потрібному місці та поєднання з сусідніми рослинами, дозволять вам виростити здоровий сад, що вимагає мінімального догляду та втручання.

Найчастіше найбільш небезпечними шкідниками для рослин є шкідливі бактерії та комахи. Крім того, дерево уразливе на всіх етапах росту і може повністю постраждати від коріння до плодів. Недотримання агротехнічних вимог може призвести до псування та загибелі рослини.
У більшості шкідників гострий нюх. Тому, щоб їх відлякати, між деревами іноді висаджують рослини, запах яких не любить комах. Зазвичай це часник. Його листя зрізане, він виділяє сік, який випромінює дуже неприємний запах.

Для боротьби зі стійкішими шкідниками використовуються спеціальні суміші хімікатів. Рослини обробляють садовими обприскувачами. За допомогою пристроїв ви можете обприскувати садок, не вступаючи в прямий контакт із забруднювачами. Ціни на садові обприскувачі залежать від продуктивності та потужності.

Олія для воску для дерева - найкращий спосіб забезпечити належний догляд за деревом. Природна краса дерева не триває вічно, тому цей натуральний матеріал потребує відповідного захисту та особливого догляду. Osmo - відомий німецький виробник унікальних олій із воском для обробки та захисту деревини. У асортименті сайту https://osmoukraine.com.ua/uk/ великий вибір екологічно чистих та безпечних рецептур з кольоровими пігментами на основі натуральних олій та восків, що відповідають високим європейським стандартам якості.

Osmo-Oil не містить води, не вимагає попереднього ґрунтування, не утворює плівкового покриття та дозволяє дереву «дихати».
Воскова олія для дерева використовується для внутрішнього та зовнішнього застосування. Він м'яко проникає в пори, просочує деревні волокна та утворює захисний шар на зовнішній поверхні. Після такої обробки дерево надовго зберігає природну красу та силу та залишається захищеним від зовнішніх негативних впливів. Особливістю воскової олії для деревини Osmo є відповідність міжнародним стандартам охорони навколишнього середовища та здоров'я, таким як європейські стандарти якості (EN 71).

26-10-2021 322
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: