Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 09-12-2021    06:39:06
Головна » Публікації » Інтернет

Друк етикеток: сучасні можливості для бізнесу


Друк етикеток: сучасні можливості для бізнесу
Візуальну привабливість етикетки можна покращити кількома різними способами. Одним з найпростіших і найбільш часто використовуваних є кольоровий друк від https://www.sp-ekko.com.ua/services/uk/. Компанії можуть використовувати його по-різному, і кожен з методів має свої правила. Що потрібно знати про друк кольорових етикеток, щоб обрати оптимальне рішення?

Що можна використовувати для друку етикеток за допомогою звичайного принтера?

Буває, що в невеликих компаніях з незначним попитом на етикетки їх друкують за допомогою звичайних принтерів та паперу. Звичайно, це можливо, хоча ефект не дуже професійний. Спроба використати це рішення у випадку великої кількості елементів зазнає невдачі. Крім того, це призведе до стагнації компанії через накопичення завдань, пов'язаних з друком етикеток, наприклад, їх вирізання та розділення. Пристрої для друку як монохромних, так і кольорових етикеток адаптовані для покриття самоклеючих матеріалів на рулоні. Завдяки цьому дизайн наклейки готується відповідно до конкретних рекомендацій, що покращує всі виробничі процеси та гарантує бажаний результат.

Застосування друку кольорових етикеток

На ринку є різні типи пристроїв та послуг, які дозволяють друкувати етикетки. Вони адаптовані для: 

  • офісної, 
  • промислової, 
  • розважальної;
  • та, перш за все, поліграфічної промисловості. 


Вони мають дуже широке поле діяльності та дозволяють компаніям швидко та професійно створювати купони, квитанції та етикетки для доставки, посадкові талони та квитки. 

На практиці кольорові принтери добре працюють у різних робочих середовищах: офісах, архівах, офісах, бібліотеках, а також у харчових, фармацевтичних та косметичних компаніях. Просто створення дизайну та стандартів експлуатації для цього типу етикеток призводить до витрат. Їх друк буде додатковими витратами. Все це означає, що весь процес вимагає певних інвестицій, але самі принтери в цьому плані дружні для споживача. Їх інтуїтивність та легкість в роботі зменшують витрати на навчання.

Доступні технології друку

При виборі технології друку кольорових етикеток, потрібно враховувати багато факторів. Перед друком найкраще доопрацювати дизайн етикетки, щоб не вносити жодних змін під час процесу. Це економить час виробництва та зменшує додаткові витрати. Головним буде вказати призначення етикетки. Від цього залежить рівень її функціональності та матеріал, з якого вона буде виготовлена.

Іншим важливим питанням є обіг етикеток, оскільки одні технології підходять для проєктів великого обсягу, а інші — для проєктів невеликого та середнього обсягу. Також слід враховувати швидкість та ціну друку за певною технологією. Крім того, варто звернути увагу на кількість одиниць DPI — чим їх більше, тим вище якість друку. 

Флексографічний друк підійде для рішучих клієнтів, яким потрібен дуже якісний продукт при великих обсягах. Флексографічний друк дозволяє свободу вибору і включає рідкі швидковисихаючі чорнила. 

Цифровий друк — це зручне рішення для проєктів із низьким та середнім тиражем етикеток. Це набагато швидша форма виготовлення етикеток, оскільки не вимагає попередньої підготовки друкованих форм. 

Цифровий струменевий друк, як і звичайний цифровий друк, ідеально підходить для проєктів з низькою та середньою вартістю. Технологія заснована на пігментних фарбах, стійких до води та вицвітання, завдяки чому вона забезпечує високу стійкість друку. 


15-10-2021 180
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: