Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 17-10-2021    13:11:26
Головна » Публікації » Інтернет

Скляна тара - ідеальне пакування для харчових продуктів


Скляна тара - ідеальне пакування для харчових продуктів

Скло і скляна упаковка продуктів все частіше асоціюються зі здоровим способом життя. Що потрібно знати про скляну упаковку? У чому переваги скляних банок? Скло має багато переваг. Перш за все, воно хімічно інертний матеріал, що гарантує, що скляна упаковка не чинить негативного впливу на смак та властивості її вмісту. Це означає, що скляні компоненти не проникають всередину виробу, а тому вони абсолютно безпечні для споживача.

Багато компаній використовують можливість купити оптом скляні вироби — банки та пляшки — для своїх виробів у прямого імпортера такої тари https://www.sklotara.com/. Скло: 

  • зберігає смак та вітаміни, 
  • є бар’єром проти бактерій, 
  • продукт багаторазового використання,
  • є чудовою вторинною сировиною.


Скло - непереборний бар’єр

Стійкість скла до зовнішніх умов величезна. Завдяки своїй структурі скляні частинки є газонепроникними. Що це означає? Перш за все захист продуктів, що реагують з киснем: скло є бар’єром проти попадання кисню в упаковку. Скло не зв'язується і не вбирає сторонні речовини із зовнішньої сторони упаковки або її вмісту.

Переваги скла - відсутність "хімікатів"

Скло також не містить бісфенолу А, ITX, ефірів фталатів, ацетальдегіду та інших потенційно шкідливих хімічних речовин. Це особливо важливо у випадку алергіків, дітей, літніх людей та вагітних жінок, для яких безпека продукту є надзвичайно важливою проблемою.

Заради довкілля - перероблювання скла

Скло ідеально підходить для повторного використання — можна використовувати його для зберігання продуктів та приготування домашніх консервів. Скло також є чудовим матеріалом для вторинної переробки і на 100% підходить для цього процесу. Отримана продукція все ще має таку ж якість та показує ті ж параметри, що і на початку. Завдяки переробці використаних пляшок та банок компанії отримують нове скло, заощаджуючи при цьому енергію та навколишнє середовище (на 20% менше забруднюється повітря та на 50% менше вода). 

Як виглядає процес переробки скла?

Після транспортування до склозаводу скло зважується і надходить до дробарки. Великі деталі видаляються, металеві частини витягуються магнітом, легкі відходи потрапляють у спеціальний пилосос, а лазерне світло виявляє непрозорі деталі, наприклад, кераміку.

Після очищення склобою відбувається процес його плавлення в спеціалізованій плавильній ємності. Розплавлене і освітлене скло в скляній печі надходить у годівницю, де відбувається процес утворення скляної краплі, що має форму пляшки або банки. Форми, утворені таким чином, надходять до леру, де зниження температури надає банкам та пляшкам необхідні параметри міцності, а на наступному етапі вони вдосконалюються завдяки відповідним процесам.


05-10-2021 166
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: