Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 09-12-2021    07:21:57
Головна » Публікації » Інтернет

Переваги мобільного додатку Shark Taxi


Переваги мобільного додатку Shark Taxi

З кожним днем перед власниками смартфонів відкривається все більше і більше корисних рішень і можливостей. Їм допомагають мобільні додатки, які можна встановити безкоштовно, а послугами тієї чи іншої компанії користуватися без звичайних дзвінків і взагалі без живого спілкування. Це зручно тому, що  дійсно багато додатків дуже популярні та використовуються великою кількістю людей.

Як замовити таксі з мобільного телефону?

Для цього потрібно скористатися спеціальним мобільним додатком, яке відрізняє зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Одним з найпопулярніших додатків в Україні є https://shark-taxi.ua/mista/zhitomir, серед переваг якого наступні:

  • замовити машину можна всього в декілька кліків за пару секунд;
  • поїздку можна оплатити не тільки готівкою, але і банківською картою;
  • при використанні мобільного застосування тариф виявляється на 20% нижче, ніж при замовленні телефоном;
  • пасажиру надається можливість вибрати автомобіль комфорт-класу, економ - класу, стандарт або мінівен, відповідний для перевезення кількох людей і багажу.
  • маршрути, якими ви користуєтеся найчастіше, можна додати в розділ «Вибране», щоб викликати таксі було ще простіше;
  • при необхідності можна відмовитися від поїздки, натиснувши відповідну кнопку;
  • користувач сам задає радіус пошуку вільних машин на мапі;
  • існує опція «Термінове замовлення» для тих, кому потрібно дістатися до місця призначення якомога швидше;


Не можна не відзначити й таку перевагу використання спеціального мобільного додатку, як можливість самостійно розрахувати вартість майбутньої поїздки та дізнатися детальну інформацію про кожного з водіїв, а щоб дізнатися краще, перейдіть на сайт https://shark-taxi.ua/.

Поки автомобіль не поданий до місця замовлення, пасажир може відстежувати його місце розташування. Скористатися мобільним додатком можна в будь-який час доби. У додатку доступні та додаткові послуги, наприклад, доставка документації кур'єром, перевезення вантажів і посилок, мотодоставка. 

Незмінною популярністю таксі користується в Житомирі: тут, згідно з офіційними даними, проживає 266 тисяч осіб, переважна більшість з яких - динамічні, цілеспрямовані, успішні люди, які не звикли зупинятися на досягнутому. Вони постійно перебувають у русі та активно користуються послугами таксі Житомира, завдяки якому швидко і просто можуть вирішувати всі заплановані справи.

Замовлення таксі через мобільний додаток - це просто, недорого і дуже зручно для кожного пасажира.


04-10-2021 168
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: