Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 28-10-2021    14:16:27
Головна » Публікації » Інтернет

Скільки коштує MAR тест і де його можна зробити у Києві?


Скільки коштує MAR тест і де його можна зробити у Києві?

Типова спермограма дозволяє визначити лише деякі властивості, якості і показники сперми. Для уточнення діагнозу можуть використовуватися допоміжні лабораторні дослідження еякуляту, наприклад, МАР-тест. Аналіз найчастіше проводиться у чоловіків з підозрою на безпліддя і дозволяє більш детально вивчити репродуктивну функцію і фертильність конкретного чоловіка.

При діагностиці чоловічого безпліддя може додатися така проблема, як імунологічний фактор. При типовій спермограмі він не визначається. Визначити наявність в спермі антиспермальних антитіл дозволяє саме МАР-тест. За рекомендаціями ВООЗ, проводити специфічний додатковий аналіз слід при кожному аналізі насінної рідини.

Записуйтесь на MAR тест по посиланням igr-lab.com.ua, який ви можете здати у комфортних умовах за доступною ціною у лабораторії ІГР ЛАБ. Ми пропонуємо великий вибір лабораторних тестів, які допоможуть визначити вашу фертильність, виявити можливі проблеми і порушення.

Коли варто пройти MAR-тест?

Основні показання для проведення аналізу - у партнерки не настає вагітність протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів. При цьому видимих ​​проблем зі здоров'ям у чоловіка і жінки немає. У представниць жіночої статі також може проводитися аналіз на антитіла, який іменується проба Шуварского або посткоїтальний тест. Якщо пара довгий час не може самостійно завагітніти, то аналіз на антитіла рекомендується одночасно і чоловікові, і жінці. Отримані результати партнерів оцінюються лікарем в комплексі.

Про що розповість МАР тест за результатами аналізу?

Це метод дослідження, який встановлює наявність антістепмальних антитіл в організмі пацієнта. У нормі антиспермальні антитіла за результатами аналізу мають бути відсутні або бути присутнім в мінімальній кількості як в спермі, так і в слизу. Підвищена концентрація антістепермальних антитіл може виявлятися як у одного, так і обох партнерів.

Про що говорить наявність антитіл? Це означає, що організм людини сприймає статеві клітини, як чужорідні. В результаті імунна система починає з ними активно боротися.

У чоловіків антістепрмальні антитіла знижують рухову здатність сперміїв і не дозволяють їм запліднити яйцеклітину.

Порушення в організмі можуть відбутися з різних причин. Найпоширеніші з них:

  • Травми органів сечостатевої системи.
  • Перенесені інфекційні та запальні захворювання (в тому числі у дитинстві).
  • Непрохідність сім'явиносних проток.
  • МАР-тест дає відповіді на безліч питань, в тому числі дозволяє визначити наявність захисного механізму в організмі і першопричини безпліддя.


Розшифровка отриманих результатів

Якщо лікар дав направлення на дослідження еякуляту, то проводити його розшифровку повинен теж він. Не потрібно самостійно трактувати результати дослідження і шукати в інтернеті допустимі цифрові значення. Досить часто спроби самостійно розібратися в основних показниках призводять до надуманих висновків серед пацієнтів.

Якщо ви пройшли МАР-тест у лабораторії ІГР ЛАБ, можете записатися на приймання до наших репродуктологів або андрологів. Спеціаліст уважно вивчить анамнез, оцінить результати тестів, дасть свої рекомендації, в разі необхідності підбере коректне лікування.

Якщо за результатами MAR тесту в спермі визначається понад 50% клітин з антиспермальних антитіл, то зачаття може бути ускладнене. Незважаючи на хороші властивості і високу рухливість, клітини втрачають свою активність і основні властивості саме через антиспермальні антитіла.

Детальна інформація про МАР-тесті та іншиі види лабораторних досліджень, а також ціни, які представлені ​​на офіційному сайті "Медичного центру ІГР". Ми пропонуємо відмінний рівень сервісу, аналізи без черг, гарантуємо повну конфіденційність.


03-10-2021 156
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: