Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    11:56:02
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості конфетті для різних заходів


Особливості конфетті для різних заходів
Зараз жодне велике свято не обходиться без різнобарвного конфетті. Міріади  блискучих і строкатих шматочків паперу забарвлюють все навколо новими фарбами, наповнюють повітря казкою. У свідомості людей воно настільки ж міцно асоціюється зі святом, як ялинка — З Новим роком, а торт і свічки — з Днем народження.

З тією лише різницею, що конфетті універсально, з ним будь-яке свято стане веселіше. З тією лише різницею, що конфеті у Львові універсально, з ним будь-яке свято стане веселіше. А ще конфетті - це справжній паперовий салют. Настільки ж яскравий, вражаючий, але набагато менш витратний і абсолютно безпечний. Його можна запускати вдома, в приміщенні будь-якого клубу або концертного залу.

Особливості конфетті для різних заходів

Конфетті в формі сердечок традиційно використовують в оформленні весільних урочистостей, але було б помилкою вважати, що область застосування виробу обмежується тільки цим. Легке різнобарвне конфетті різних кольорів і форм додасть особливий шарм і настрій будь – якого декору або Заходу-від вечірки до тематичного торжества. Конфетті можна використовувати як вибірково, в обмеженій кількості: для прикраси окремих елементів декору (включаючи й пакування подарунків). 

Оформлення вітрин магазинів, ресторанів або кафе, при створенні композицій, так і більш масштабно – наприклад, у вигляді падаючого дощу. В останньому випадку, для створення особливого ефекту застосовуються спеціальної конфетті-машини, що дозволяють регулювати не тільки висоту, але і напрямок блискучого потоку. Яскраві та різнокольорові конфетті асоціюються з веселощами та святом, і в багатьох випадках можуть стати цікавим аксесуаром для спеціальних конфетті-барів, на танцполі, при постановці окремих кінематографічних або театральних сцен.

Переваги конфетті для різних заходів.

Закупівля конфетті в надійній компанії має безліч переваг:

  • індивідуальний підхід до замовника: можливість виготовлення партії потрібного обсягу, робота не тільки за стандартними, але і за індивідуальними макетами;
  • оперативне виконання індивідуального замовлення в точно обумовлені терміни;
  • власне виробництво, в якому використовується тільки безпечна, екологічно чиста сировина, і ретельний контроль якості готової продукції;
  • товари, представлені в каталозі, завжди є на наявності на нашому складі;
  • можливість придбати велику партію продукції;
  • різноманітні варіанти оплати замовлення й оперативна доставка.


Конфетті ідеально підходить для найважливіших, урочистих, пам'ятних моментів-оголошення переможців конкурсів, вручення головних призів, виконання кращих хітів. Його запуск-кульмінація свята і незмінно породжує захоплений рев натовпу. Вибір конфетті одночасно простий і складний. Яке б ви не вибрали, з конфетті свято завжди стане краще. Але якщо підібрати його правильно, головний момент торжества особливо запам'ятається.


23-09-2021 172
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: