Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    00:51:07
Головна » Публікації » Інтернет

Трихологія - сучасне вирішення проблем с волоссям


Трихологія - сучасне вирішення проблем с волоссям
Трихологія — дуже модне поняття останнім часом. Все більше і більше фахівців пропонують цей вид послуг, і на ринку з'являється все більше і більше доступних продуктів. Існують навіть цілі лінійки спеціальних трихологічних препаратів, заснованих на повністю натуральному складі, котрі містять сильнодійні речовини, такі як:
  • плацента,
  • амінокислоти,
  • мінерали,
  • інші активні живильні речовини.


Однак чи всі знають, що таке трихологія?

Чим займається трихологія?

Трихологія з'явилася порівняно недавно, і ще не всі знають, чим вона займається. Це область на стику дерматології та естетичної медицини, яка досліджує і лікує захворювання шкіри голови та волосся. Ще кілька років тому цими проблемами займалися лише дерматологи. Нині проблеми з волоссям і шкірою голови може вирішити:

  • трихолог,
  • косметолог,
  • лікар дерматолог.


Медична трихологія у місті Львів лікар трихолог https://dermavita.com.ua/trihologiya/ містить повну діагностику і фармакологічне лікування, а також косметичну частину, яка спрямована на лікування з використанням спеціальних препаратів. Ці препарати вимагають професійного вибору та консультації з фахівцем.

Як виглядає трихологічне обстеження?

Трихологічне обстеження складається з декількох етапів. На початку візиту з пацієнтом проводиться ретельне інтерв'ю, щоб отримати знання про косметичні засоби і спеціалізовані продукти, що наносяться на волосся і шкіру голови. Протягом цього часу також необхідно отримати інформацію про те, чи приймає пацієнт гормональне лікування і чи змінював він недавно свій раціон. На наступному етапі має бути проведено обстеження стану волосся і шкіри голови. Завдяки цьому можна виявити всі аномалії шкіри голови, що виникають у пацієнта, а також визначити, який відсоток волосся знаходиться в фазі росту.

До трихологічного дослідження необхідно правильно підготуватися, але це нескладно. Достатньо утримувати волосся в чистоті та не використовувати будь-які засоби для укладання. Також варто підготувати список всіх використовуваних засобів по догляду, укладанні і фарбування.

Що таке трихологічне лікування?

Варто пам'ятати, що існують різні методи лікування в залежності від джерела проблеми. Нині доступні різні види терапевтичних, лікувальних і профілактичних процедур для відновлення балансу шкіри голови.

Базова процедура — це застосування відповідних лікувальних і поживних речовин. Крім того, для поліпшення абсорбції застосовуються масаж, електричні імпульси або лазерна стимуляція. Ще один метод лікування — світлотерапія. Трохи більше інвазивні методи лікування включають карбоксітерапію і мезотерапию, при якій терапевтичні речовини вводяться безпосередньо в шкіру голови.


21-09-2021 182
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: