Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 31-07-2021    02:45:48
Головна » Публікації » Інтернет

Гідроізоляційна бітумна мастика: особливості використання


Гідроізоляційна бітумна мастика: особливості використання
Бітумна мастика використовується для гідроізоляції покрівлі, бетонних конструкцій і так далі. Матеріал може бути дуже еластичним, що робить його відмінним покриттям для покрівлі, але не варто використовувати його для підлог і стін. Мастика випускається у вигляді пастоподібної маси в пластикових відрах або банках. Якщо вам потрібна мастика бітумна гідроізоляційна, то найкраще звернутися до експертів, які доставлять якісний продукт.

Технічна характеристика

В одному відрі знаходиться приблизно 20 кг мастики. Якщо мастика має будь-якої колір, то він завжди буде присутній в складі. Це пов'язано з тим, що після приготування складу, він має властивість висихати, через що і не має кольору. До складу бітумної мастики входять наступні компоненти:

  • бітум. Він відповідає за якість і довговічність матеріалу;
  • кам'яновугільна смола. Вони надають мастиці еластичність;
  • наповнювач. Наприклад, для гідроізоляційних робіт використовують наповнювачі з добавками у вигляді піску або шлаку. Таке покриття має високі показники міцності, але при цьому має невисокий рівень еластичності;
  • масло. Для додання складу більшої еластичності, в нього додають різні масла і смоли;
  • ароматичні речовини. Завдяки їм мастика має приємний запах;
  • пігмент. Вони відповідають за колір мастики. Завдяки пігментам і барвникам, мастика набуває певного відтінку


Бітумна мастика володіє хорошими якостями, завдяки яким її широко використовують в будівельних роботах. Її відрізняє висока міцність і еластичність. Якщо наносити мастику правильно, то вона не буде сповзати зі стін і покрівлі.

Мастика бітумна: ціна і характеристики

Бітумна мастика є одним з найдоступніших складів. Все залежить від обсягу спакування і якості обраного продукту. Однак варто враховувати, якщо купувати мастику на вагу, то ціна стає набагато вище. Це не так вже й дорого, враховуючи, що така кількість мастики дозволить зробити хорошу гідроізоляцію не тільки покрівлі, але і стін.

Для чого необхідна мастика?

Мастика являє собою в'язкий склад, який наноситься на покрівлю і виконує Гідроізоляційні функції. Вона створює водонепроникну плівку, тим самим захищає покрівлю від вологи, а також значно знижує ймовірність появи цвілі. Також мастика створює надійний гідроізоляційний шар, завдяки наявності в її складі полімерів. Завдяки цьому мастика ще й стійка до перепаду температур. Крім того, вона здатна витримувати різкі стрибки температури.


15-07-2021 132
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: