Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 27-07-2021    23:27:22
Головна » Публікації » Інтернет

Чому лізинг авто – вигідна послуга?


Чому лізинг авто – вигідна послуга?
Якщо ви мрієте про власний автомобіль, але поки не маєте повної суми для його придбання, ви можете скористатися послугою лізингу авто. Це доволі популярна на сьогоднішній день фінансова операція, завдяки якій ви можете орендувати транспортний засіб з правом його подальшого викупу. Простими словами — це кредит, під час якого ви поступово сплачуєте повну вартість авто, за рахунок його оренди. Опісля повної сплати вартості транспорту, ви можете стати його повноцінним власником. Головна перевага такої процедури — відсутність відсоткової частки, через яку ви переплачуєте, коли берете звичайний кредит. Інша справа лізинг, специфіка якого дещо відрізняється.

Процедура оформлення лізингу набагато простіша, адже потребує мінімум документів та часу. Особливо якщо процедурою лізингу займається спеціалізована компанія. Тоді спеціалісти допомагають у зборі документів та формуванні замовлення на авто. Таким чином ви зможете обрати бажаний вид транспорту високої якості, і придбати його по нижчій вартості, а ніж у офіційних представників. 

Ознайомитися з процедурою лізингу можна завдяки перевіреній компанії https://fincar.com.ua/. Данна компанія пропонує широкий асортимент різноманітних видів авто по вигідній ціні та на умовах лізингу. Крім того, варто зауважити, що на сайті ви знайдете усю необхідну інформацію про лізинг та не, як він працює. 

Переваги лізингу сьогодні

Якщо ви все ще сумніваєтеся, варто вам брати авто в лізинг, чи ні, тоді впевнені, що після цієї статті ваша думка зміниться на користь лізингу. В першу чергу тому що ця процедура набагато вигідніша та комфортніша в оформленні. Ось декілька ключових переваг лізингу:
  • Значно нижча вартість і можливість оплати частинами, що буде великою перевагою для тих, хто не має можливості оплатити вартість авто одним платежем. Крім того, варто відмітити відсутність відсоткової ставки;
  • Чесна процедура. Усі документи на лізинг оформлюються спеціалістами якісно та професійно. Це приємний бонус, якщо ви не маєте часу самостійно займатися питаннями оформлення документів на авто;
  • Гідний асортимент транспорту, які можна придбати в лізинг. Таким чином, ви нічого не втрачаєте, а навпаки, маєте можливість обрати найкраще авто для себе, серед того переліку транспорту, якій пропонує компанія по лізингу.

Таким чином, ви зможете придбати якісний та ефективний транспорт для себе, завдяки чому він слугуватиме не один рік.

Порада: як обрати компанію по лізингу?

Важливо обирати такі послуги дуже ретельно, адже чимало компаній по лізингу, які пропонують такі послуги, але їх якість на низькому рівні. Тому будьте уважні і зверніть особливу увагу на те, наскільки та чи інша компанія перевірена. Важливо, щоб така компанія мала високий рейтинг та позитивні відгуки від клієнтів. Також вивчіть автопарк такої компанії й те, наскільки надійні варіанти авто там пропонують.

11-07-2021 92
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: