Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    06:35:13
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості вибору малюнку та нанесення татуювань


Особливості вибору малюнку та нанесення татуювань
Художнє татуювання - це напрямок мистецтва, яке пройшло довгий шлях до того, щоб знайти нинішні форми. Зароджувалася в андеграундних тусовках і прокурених рок-клубах культура сучасного художнього тату нарешті увійшла в життя мас як спосіб проявити свою неповторну, яскраву індивідуальність. Майстри Fusion пройшли той же нелегкий шлях, вбираючи всю естетику та атмосферу справжнього татуювання, виростили з себе неперевершених гуру нанесення фарби, магістрів над тату-машинками, джедаїв контурів, тушування і зафарбовування, ми як ніндзя поспішаємо під покровом дня і ночі втілити твої мрії в життя і зброю наше — тату.

Голки всіх можливих розмірів і товщини. І ось, тепер коли ти вже знемагаєш від спраги цих відчуттів на своїй шкірі вони готові відкрити це завісу, повну насолоди, яскравої палітри фарб і захопливу уяву задоволення.

Особливості татуювань.

З розвитком індустрії виробництва пігментів для тату, малюнки стали ускладнюватися і знаходити градієнти - Плавні переливи кольорів від одного до іншого. Символіка все ще була колишньою, але вже більш яскравою і цікавою.

Коли класичні символи й орнаменти вже набридли людям, тату-майстри стали освоювати та інші напрямки в образотворчому мистецтві, зображуючи на тілах клієнтів своє бачення того чи іншого образу або сюжету. Так стала з'являтися цікава графіка і різні художні прийоми.

C допомогою тату-машинки можна створити імітацію малювання різними інстументами: кистями, олівцями, фломастерами, вугіллям, крейдою і т.д., а так само різними фарбами: акварельної, акрилової, Масляної, аерозольної й т. д. Таким чином в татуювання поступово перекочували всі відомі людству напрямки в образотворчому мистецтві.
Переваги професійного татусалона.

Тату салон надає висококласне і кваліфіковане обслуговування:

  • Майстри радують людей виключно якісними татуюваннями протягом багатьох років;
  • Професіонали дбайливо і з любов'ю ставляться до кожного клієнта і його татуювання;
  • Якщо вам важко з вибором, то вам обов'язково допоможуть визначитися з ідеєю татуювання і розробити якісний, авторський ескіз;
  • Експериментуємо з різними стилями, працюємо у всіх напрямках, намагаючись передати унікальність кожної людини
  • Дотримуємося всі медичні, санітарно-гігієнічні норми та технічні вимоги
  • Не витрачаємо Твій час і гроші на зайві сеанси
  • У нас ти зможеш втілити в життя свої найсміливіші наміри.

Тату салон Fusion радий відчинити свої двері перед будь-яким бажаючим удосконалити й прикрасити своє тіло. Якщо момент істини настав і ти поспішаєш зробити тату, ми чекаємо тебе, тебе у кого горить вогонь в очах, тебе чиє полум'я в серці не погасиш, адже татуювання – це набагато більше, ніж просто спосіб прикрасити своє тіло, і ми прекрасно це розуміємо. Татуювання - це величезний чарівний світ і ми кличемо тебе стати його частиною.

07-06-2021 270
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: