Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 31-07-2021    02:17:04
Головна » Публікації » Інтернет

Пасивне мережеве обладнання - міжмережеві екрани


Пасивне мережеве обладнання - міжмережеві екрани
Сучасний міжмережевий екран - це звичайно не тільки захист, але і цілий ряд інших корисних функцій. Таке рішення правильніше називати шлюзом безпеки. Самі по собі міжмережеві екрани не можуть повністю захистити пристрій від вірусів. Брандмауер не замінює антивірусне програмне забезпечення. Найбільш ефективна робота брандмауера забезпечується спільно з іншим програмним забезпеченням безпеки.

Принципи роботи стандартного антивіруса і брандмауера принципово різняться. Перший може знаходити віруси на пристрої або в мережі та видаляти їх, другий запобігає потраплянню вірусів в мережу.

Найбільш важливі функції:

  • Блокування ресурсів з неприйнятним змістом. Це особливо актуально для установ, де дітям надається доступ в Інтернет.
  • Блокування веб-сайтів, котрі відволікають співробітників від роботи.
  • Формування звітів, на яких сайтах заходив той чи інший співробітник. Допомагає керівнику зрозуміти, хто займається бізнесом, а хто розв'язує особисті проблеми на робочому місці.
  • Рівномірний розподіл трафіку між користувачами. Особливо корисно для готелів, щоб ніхто з їхніх гостей не міг «розладнати» Інтернет, завантаживши фільми або ігри.
  • SMS-ідентифікація нових користувачів в публічних мережах WiFi: в кафе, ресторанах та інших закладах. Цього вимагає закон.

Технологічний прогрес не стоїть на місці. До недавнього часу люди не знали, що таке персональний комп'ютер і для чого він використовується, але сьогодні обговорюються найбільш популярні та ефективні способи захисту, мережеве обладнання. За останній рік, з новою хвилею розвитку способів крадіжки персональних даних і поширення вірусів, все більшої популярності, на ряду з антивірусами, отримують міжмережеві екрани. Будь-який комп'ютер, що має вихід у всесвітню павутину, не маючи ніякого брандмауера, вже через кілька хвилин буде заповнений вірусами, і перестане працювати. 

Компанія svit-server займається продажем серверних і мережевих пристроїв різних марок. Тут ви можете вибрати, купити та замовити готову серверну шафу або окремі аксесуари для серверного обладнання та іншого пасивного мережевого обладнання. Всі деталі на сайті https://svit-server.com.ua/.

Вибір відповідного міжмережевого екрана може виявитися непростим завданням, але компанії можуть спростити процес покупки, переглянувши порівняльну таблицю і короткий список продуктів. Вам не потрібно вибирати продукт з найкращим рейтингом в галузі, натомість потрібно вибирати продукт, який найкраще відповідає вашим конкретним бізнес-потребам.

06-06-2021 122
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: