Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 24-07-2021    23:11:45
Головна » Публікації » Інтернет

Переваги та недоліки дистанційного навчання


Переваги та недоліки дистанційного навчання
Навчання – важлива складова нашого життя. Якщо раніше ми були буквально прикуті до школи, то сьогодні все більше тих, хто надає перевагу саме дистанційній формі навчання. Це чудова можливість мінімізувати витрати на дорогу, обладнання та інші атрибути для школи та максимально сфокусувати увагу на процесі навчання. Дистанційне навчання передбачає програму онлайн, за рахунок чого, дитина зможе опрацьовувати матеріал як наодинці, так і з вчителем.

Своєю чергою, дистанційне навчання має величезну перевагу – навчання дитини самоконтролю та дисципліні. У той час, як в школі, діти часто відволікаються на спілкування з однолітками під час уроків, через що ефективність навчання – нижче. Звісно, ми не заперечуємо важливість спілкування з однолітками, але навчання – потребує концентрації, інакше увага розсіюється і користі від навчання – ніякої.

Дистанційна школа JAMM school – це можливість отримувати актуальні знання в режимі онлайн, ефективно засвоювати необхідний матеріал без відволікання. Ба більше, матеріал дистанційно школи зібраний таким чином, що школяру буде цікаво під час процесу навчання. 

Переваги навчання у дистанційній школі

Говорячи про навчання дистанційно, варто зазначити, що такий формат підходить далеко не кожному. Необхідно буди достатньо усвідомленим, щоб підходити до процесу навчання серйозно і не лінуватися працювати віддалено. Проте переваг у такого навчання – чимало. Серед них варто виділити:
  • Комфорт. Нема потреби одягати шкільну форму, можна навчатися і в піжамі. Головне – ефективність засвоєння знань. Ви не прив’язуєтеся до конкретної локації і можете навчатися там, де вам зручно;
  • Ефективність. Підхід до навчання в дистанційній школі набагато ефективніший, адже передбачає навчальну програму і мінімум розсіювання уваги під час заняття. Таким чином, матеріал засвоюється краще;
  • Прогрес. Дистанційна школа – частина прогресу. Самонавчання – складніше, проте набагато ефективніше і цікавіше.

Таким чином, дистанційна школа дозволяє отримувати знання надійно, і при цьому, в зручних умовах, що налаштовує школяра, в першу чергу, психологічно.

Недоліки дистанційного навчання

Проте є та інша сторона медалі, не дуже приємна. Для прикладу, не всі мають можливість технічно забезпечити дитину для такої форми навчання. Крім того, діти молодших класів більш непосидючі, тому втримати їхню увагу під час дистанційного уроку – вкрай важко. Проте все залежить від дитини – якщо вона прагне навчатися, дистанційний формат чудово підійде, якщо ні, вона не робитиме цього і в школі.

03-06-2021 258
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: