Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 05-08-2021    08:51:21
Головна » Публікації » Інтернет

Відтягувати візит до лікаря не варто! Про лікування геморою


Відтягувати візит до лікаря не варто! Про лікування геморою
Ми не звикли говорити відкрито про «незручні» проблеми, проте це не говорить про їх відсутність. З гемороєм або анальними тріщинами протягом життя стикається чималий відсоток людей, проте через замовчування, ця хвороба прогресує та приносить значний дискомфорт. До лікаря у таких випадках звертаються вкрай рідко, адже соромляться повідомити про проблему. Проте, коли постає питання здоров’я – сором’язливість та страх – останнє, що варто відчувати.

Геромой виникає через низку причин: сидячий, малорухомий спосіб життя, спадковість, тривале натужування та зниження тонусу м’язів малого таза. Крім того, не варто ігнорувати такий чинник, як стрес. Він теж часто є причиною таких проблем. Важливо не ігнорувати цю проблему, а звернутися до перевірених спеціалістів, які проведуть обстеження та назначать дієве лікування цієї хвороби.

Медичний центр «Родина» https://rodyna-medical.com.ua/project/proktologiya-u-lvovi/ спеціалізується на лікуванні різних хвороб. Перевірені лікарі-проктологи допоможуть якісно впоратися з гемороєм та супутніми проблемами, підберуть ефективне лікування та ретельний огляд. Це. Допоможе покращити загальний стан здоров’я та уникнути серйозних проблем в майбутньому. 

Симптоматика геморою: як виявити хворобу?

Важливо ретельно слідкувати за своїм здоров’ям. Ось перелік симптомів, які сигналізують про наявність проблеми і необхідність звернутися до лікаря-проктолога:
  • Неприємні відчуття в області анального отвору: болі, печіння, свербіж;
  • Випадіння вузлів;
  • Кровотеча або гній на анальному отворі;
  • Слив, кров та гній у калі;
  • Нетримання газів;
  • Нестабільний кал: рідкий чи закреп;
  • Запалення анусу;
  • Часті позиви в туалет.

Якщо ви помітили за собою таку симптоматику, необхідно терміново звернутися до лікаря-проктолога, аби не затягувати лікування, а одразу почати працювати над розв'язанням проблем. Лікар може призначити лікування на ранніх стадіях розвитку геморою (найчастіше це свічки, таблетки), або ж оперативне чи лазерне втручання, у випадку, якщо геморой вже доволі розвинутий і вузли знаходяться ззовні. 

Порада: як обрати лікаря-проктолога?

Важливо ретельно обирати спеціаліста, котрий пропонує лікування геморою та анальних тріщин. Таким лікар має бути фахівцем своєї справи, підходити до лікування професіонально. Важливою складовою є те, що такий лікар повинен створити комфортні умови лікування, коли пацієнт не соромиться і не боїться. Це дуже важливо, і впливає на результат лікування. Обирайте клініку уважно, звертаючи увагу на відгуки про лікарів та на репутацію закладу.

28-05-2021 128
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: