Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    16:23:41
Головна » Публікації » Інтернет

Як обрати надійного стоматолога?


Як обрати надійного стоматолога?
Раніше вважалося, що розкішна, білосніжна і здорова усмішка може бути тільки у політиків і популярних артистів. Але тепер це обов'язкова частина кожної людини, незалежно від того, скільки йому років, яке положення він займає. Напевно, кожен з нас стикався ні з однією стоматологічною клінікою, але зупинятися на одному виборі дуже складно, через те, що є велика кількість важливих факторів.

Не обирайте клініку, обладнання та матеріали, обирайте лікаря. Традиційно у цьому допоможуть поради друзів, родичів і колег, яких лікував цей лікар і відгуки в Інтернеті на незалежних сайтах і форумах допомагають в цьому, але не надто довіряйте відгуками на сайтах клінік. Наприклад, стоматологічна клініка лікаря Колоса kc-dent.com.ua

План лікування повинен складати лікар, який проводив обстеження, а не менеджер, як це часто буває в мережевих клініках. Такі фахівці не лікарі, але добре розбираються в продажах і вміють поводитися із середнім чеком. Якщо лікар направить вас до менеджера після огляду і постановки діагнозу, це поганий сигнал. Краще вчасно втекти з такої клініки.

Тривале відвідування стоматолога має свої переваги. Він буде точно знати специфіку розвитку тієї чи іншої стоматологічної проблеми, врахує хронічні захворювання і зверне увагу на загальний стан здоров'я. Лікар-професіонал може порадити вам тип догляду, який потрібно вашим зубам, і навіть налаштувати меню відповідно до ваших конкретних недоліків зубів.

Сімейний стоматолог займається лікуванням різних захворювань. Однак, якщо проблема специфічна, він може звернутися до фахівця з вузьким профілем.

Стоматолог-педіатр - використовується для лікування стоматологічних проблем у дітей та дорослих:

  • Стоматолог-протезист - по установці коронок, мостів і протезів;
  • Щелепно-лицьовий хірург - використовується для проведення хірургічних втручань, видалення кіст, зубів і навіть пухлин;
  • Лікар-ортодонт - для виправлення аномалій прикусу, виготовлення брекетів і інших конструкцій для вирівнювання зубів;
  • Пародонтолог - для лікування захворювань пародонту.

Стоматологу необхідно постійно вдосконалювати свої знання та навички, і цей нюанс також необхідно враховувати при виборі для себе фахівця. Тривалість роботи стоматолога або кількість поставлених пломб не є показником, як і стаж роботи в стоматологічній клініці. Головний показник - професіоналізм та індивідуальний підхід до своїх пацієнтів.
Саме професіоналів у своїй справа пропонує приватна стоматологічна клініка. 

Комфортна стоматологія лікаря Колоса - це сучасне обладнання, привітний і усміхнений персонал. В кожного працівника - колосальний досвід роботи з дітьми та дорослими, а також - сучасні технології, які використовуються стоматологами в європейських країнах. Індивідуальний підхід і приємна атмосфера - це клініка лікаря Колоса.

20-05-2021 138
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: