Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 26-07-2021    20:16:54
Головна » Публікації » Інтернет

Підготовка презентацій міжнародного рівня


Підготовка презентацій міжнародного рівня
Офісні працівники не займаються створенням графіки кожен день, у них є інші численні завдання, тому їм не вистачає почуття і навичок для створення естетичної презентації. Ви не можете очікувати, що презентація буде на найвищому рівні. Впевненим рішенням і спрощенням роботи є підготовка професійного шаблону презентації, який згодом звичайні співробітники можуть використовувати при розробці власних матеріалів.

Однак це не гарантує повного успіху, оскільки в багатьох випадках співробітники просто не можуть використовувати шаблон і не використовують його потенціал. Найкраще довірити презентації на замовленняфахівцям.

Розробка презентацій

Пам'ятайте, що графічний дизайнер, який готує професійну презентацію, має доступ до ряду додаткових інструментів і ресурсів, таких як зовнішні графічні програми, фотографії, ілюстрації, Інфографіка. Офісний працівник найчастіше обмежений тільки можливостями і ресурсами PowerPoint.

Крім того, графічний дизайнер створює презентації майже кожен день і протягом багатьох років набуває навички та досвід, які він розвиває в практичні здібності. Співробітник компанії тільки час від часу стикається з проблемою підготовки презентації, і тому його здібності набагато нижче.

На що звернути увагу

Створюючи презентацію, нам часто здається, що використання кольорового фону поліпшить її зовнішній вигляд і додасть професійний характер. Нічого більш неправильного придумати не можна.

  • Готові фони, доступні в PowerPoint часто не відповідають характеру презентації та візуальної ідентифікації Компанії.
  • Крім того, вони відволікають увагу від правильного контенту.
  • Професійна презентація, часто не використовує колір у фоновому режимі слайда, тому що графічні елементи, що доповнюють контент, досить виразні, щоб ідеально заповнювати слайд кольором.


Використовуючи тільки основні налаштування ПК і PowerPoint, співробітник має доступ тільки до декількох мало цікавих шрифтів. Зазвичай це обмежується використанням Comic Sans або Times New Roman. Також часто буває ситуація, коли в презентації на одному слайді використовується кілька різних шрифтів, і це негативно впливає на естетику і читаність презентації.

При створенні графічного дизайну презентації слід використовувати одне сімейство шрифтів, використовуючи його варіанти, наприклад, Regular і SemiBold. Прийнятним рішенням також є використання двох шрифтів, що доповнюють один одного. У заголовках слайдів ми можемо використовувати шрифт зарубок, в контенті без зарубок. Однак ви повинні бути послідовними протягом всієї презентації.


14-04-2021 134
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: