Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 11-04-2021    06:48:10
Головна » Публікації » Інтернет

Реставрація ванн у Львові


Реставрація ванн у Львові

Плануєте замінити стару ванну на нову? Не поспішайте з покупкою нової ванни, у нас для Вас є вигідна пропозиція — реставрація ванни з відновленням внутрішнього шару. Ваша стара ванна буде виглядати як нова при мінімальних фінансових витратах. Досвідчені фахівці компанії Люкс Ванна виконують реставрацію ванн у Львові за кілька годин. Наші клієнти не витрачають кошти на демонтаж і повторну установку ванни — процедура виконується вдома у замовника, у ванній кімнаті.

У чому полягає суть процедури?

Реставрація ванни — це процес, який передбачає нанесення акрилового покриття на внутрішню поверхню, попередньо очищену від бруду і залишків старого покриття. Реставрації підлягають ванни з будь-якого матеріалу — метал, чавун, сталь. Процедура виконується в кілька етапів:

  • очищення за допомогою болгарки — це найоптимальніший і швидкий варіант, але непридатний для акрилових ванн;
  • видалення сміття і пилу, вимивання ванни із застосуванням стандартних засобів;
  • висушування внутрішньої поверхні — наявність вологи знижує ступінь адгезії акрилу з поверхнею ванни;
  • нанесення акрилу — процес виконується з верхніх країв ванни, акрил поступово наливається, акуратно розрівнюється до отримання однорідного шару.


Користуватися ванною можна не відразу, по закінчення 24-36 годин після закінчення процедури. Час висихання залежить від застосовуваного матеріалу. Наші фахівці скористаються маркою акрилу, яку оберете ви.

Як зробити замовлення?

Ми обслуговуємо клієнтів, яким потрібна реставрація ванни стандартної, сидячої, піддону душової кабіни. Заповніть форму, коректно вказавши свої дані — наш менеджер негайно відреагує на повідомлення, і незабаром зателефонує для уточнення деталей замовлення.

При обговоренні замовлення з менеджером, обов'язково узгодьте дуже важливий аспект — яким акрилом хотіли б скористатися для реставрації ванни. За якісними характеристиками всі матеріали практично ідентичні, а вартість відрізняється відповідно до найменування виробника.

Наші майстри — професіонали своєї справи, мають багаторічний досвід роботи, тому реставрація буде виконана на високоякісному рівні. Чекаємо Вашого дзвінка, повідомлення. Готові негайно приступити до виконання замовлення!

Більш детально дивіться за посиланням: https://luxvanna.com.ua/

Компанія Люкс Ванна більше ніж вісім років тому послуги з реставрації металевих, акрилових та чавунних ванн.


06-04-2021 112
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: