Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 14-05-2021    13:48:02
Головна » Публікації » Інтернет

Кухні на замовлення: практичність та функціональність меблів


Кухні на замовлення: практичність та функціональність меблів
Кухонні меблі на замовлення дозволять максимально використати кухонний простір та пристосувати всі елементи декору до особистих потреб. В індивідуально підібраних меблях використання функціональної та модної кухні простіше і, головне, зручніше. На що звертати увагу, приймаючи рішення щодо такого рішення?

Кухня на власних умовах

Кухня — одна з найважливіших кімнат у будь-якому будинку та квартирі. Саме тут зосереджено сімейне та соціальне життя. Добре оформлена, вона не тільки виглядає красиво, але є функціональною та приємно. для використання.

Готові меблі, придбані в магазинах, не завжди впишуться в кожен інтер’єр та його кубатуру, саме тому замовники дедалі більше охоче обирають меблі за розміром. Цей варіант гарантує ідеальне прилягання кухонних меблів з урахуванням особистих потреб та смаку.

Перш ніж визначитися з конкретними предметами меблів, добре подумати про те, чого користувачі справді очікують від кухні на замовлення — що там необхідно знайти? Що потрібно? 

  • Якщо домочадці проводять багато часу за приготуванням їжі на кухні, знадобиться простора стільниця. 
  • Якщо в будинку є маленька дитина, варто розглянути додаткові заходи безпеки (наприклад, обрати більш безпечну індукційну плиту замість газової).


Наступним кроком є проєктування нової кухні. Фахівці допоможуть створити візуалізацію майбутньої кухні та підібрати кольори меблів та найкращих матеріалів. Також непогано шукати натхнення для кухонних меблів безпосередньо на веб - сайтах виробників меблів або в Інтернеті (наприклад, у блогах та на веб-сайтах з дизайну інтер’єру або в Instagram).

Кухонні меблі за розміром - на що слід звернути увагу?

Обираючи кухонні меблі за розміром, дуже важливо визначити кольорову гаму. У міру оголення фасадів шаф вони повинні утворювати цілісне ціле з іншими елементами кухонного декору. На ринку доступні: 

  • матові, 
  • глянцеві,
  • фрезеровані фасади. 


Невеликі простори можна оптично збільшити за допомогою яскравих меблів з блискучими фасадами.

Окрім кольору, варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені меблі, та його фактуру. Чому це важливо? Кухня є найбільш експлуатованою кімнатою в будинку, тому для неї потрібні якісні меблі, стійкі до пошкоджень і ті, що легко миються. 

На що ще слід звернути увагу, вибираючи меблі на замовлення для кухні? Стільниця дуже важлива, тому вона повинна бути виготовлена з міцного матеріалу. Можна вибрати високоякісний ламінат, просочену тверду деревину (наприклад, дуб або екзотичні породи), практично незнищуваний граніт або конгломерат. Також добре захистити стіну між стільницею та верхніми шафами. Для цього не обов’язково використовувати плитку — полімерне скло буде цікавою альтернативою, яка в тонкому варіанті послужить сплешбеком. 


01-04-2021 116
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: