Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 22-04-2021    00:26:13
Головна » Публікації » Інтернет

Центр професійного розвитку педагогічних працівників в Харкові


Центр професійного розвитку педагогічних працівників в Харкові

Освіта має бути сучасною та актуальною. Саме таким принципом керується центр “Я і моя школа” у свої діяльності. Закладу вдалось вийти за бюрократичні рамки та створити революційний освітній простір для всіх освітян. А окремі програми потрібні та цікаві батькам і дітям. Центр професійного розвитку в Харкові пропонує понад п'ятдесят актуальних курсів та програм, що допоможуть зробити освітній процес та виховання захопливими та цікавими.

Формат занять вражає та викликає бажання приходити в центр якомога частіше. Просторі та світлі приміщення, сучасне обладнання, корисні перекуси й неймовірно професійні та натхненні викладачі. Співпраця з громадськими організаціями та провідними компаніями дозволила підготувати дійсно цікавий та непересічний матеріал, що стане в пригоді всім вчителям. Курси підвищення кваліфікації вчителів стануть найбільш вдалою інвестицією у професійне зростання педагога.

Арсенал знань

Різні програми об’єднує незмінна якість та цікавість. Найбільш потрібні для педагогів курси містять такі напрямки та дисципліни:

  • інклюзивність освітнього процесу та протидія булінгу;
  • медіаграмотність та кібербезпека;
  • ІТ-технології, інструменти дистанційного навчання, базові комп’ютерні навички;
  • психологія, правильне харчування та здорова фізична активність;
  • критичне мислення, тайм-менеджмент та підприємництво.


Центр професійного розвитку педагогічних працівників відповідає всім стандартам та сертифікований в системі підвищення кваліфікації. А сертифікат про завершення навчання підтвердить кваліфікацію викладача, як сучасного та професійного працівника освіти.

Окремі курси для батьків та майстер-класи з психологами допоможуть налагодити контакт з дитиною, підкажуть шляхи вирішення актуальних викликів цифрового світу. В центрі “Я і моя школа” є заходи й для дітей. Цікаві екскурсії, зустрічі з різними представниками компаній та професій, розмовні клуби - все це урізноманітнить побут та навчить новому й потрібному.

Новий формат освіти

Звісно, що вчитель має не тільки самостійно крокувати в ногу з часом, а й подавати приклад. Тоді його авторитет буде беззаперечним та непохитним, а новітні тренди й деструктивні течії в соціальних мережах не зможуть завдати шкоди дітям. При цьому, педагогу важливо самостійно вміти реагувати на виклики та помічати небезпеку в кіберпросторі. Тому курси з медіаграмотності та протидії фейкам особливо важливі в нинішній час. Освітній центр для педагогів також допоможе опанувати технології дистанційного навчання. Саме ІТ зможе стати тим мостом між школою та дітьми в часі онлайн-уроків та відеолекцій.


22-03-2021 190
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: