Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 11-04-2021    07:29:43
Головна » Публікації » Інтернет

Як обрати надійний реабілітаційний центр для лікування залежності?


Як обрати надійний реабілітаційний центр для лікування залежності?
Найпоширенішим методом лікування наркозалежності в Україні є і залишається реабілітація. Щоб зрозуміти, як обрати реабілітаційний центр, потрібно розуміти, що таке реабілітація. 

Реабілітація - це комплексний метод лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей. Методика реабілітації полягає в застосуванні всіх ефективних і визнаних методів лікування залежностей в закритому стаціонарі за єдиною індивідуальною стратегією, ціль якої - одужання.

При виборі реабілітаційного центру для наркозалежних, в першу чергу слід врахувати наступні фактори:
  • професіоналізм, кваліфікацію і персонал закладу;
  • комфортні умови, технологічність і безпека лікарні чи клініки;
  • складність запропонованої програми терапії та лікування залежності.

Для ефективної діяльності реабілітаційний центр повинен бути укомплектований наступними професіоналами:
  • психіатром-наркологом;
  • психотерапевтом;
  • психологом;
  • фізіотерапевтом і медперсоналом
  • радником з хімічної залежності,
  • спеціалістом з розвитку особистості.

Дотримання суворої політики конфіденційності - один з основних принципів клініки https://vybir.lviv.ua/. Оскільки пацієнти впевнені, що ніхто не знає про їхню проблему, їм легше домовитися про перебування в лікарні й реабілітації. 

Анонімне лікування захищає як пацієнтів, так і їх сім'ї від громадського осуду. Крім того, відсутність реєстрації полегшує процес соціальної адаптації.

Після успішного проходження курсу реабілітації, людині надається можливість почати нове життя без обмежень, пов'язаних з вибором виду діяльності, працевлаштування та отримання водійських прав, з якими часто стикаються наркомани та алкоголіки після лікування в державних наркологічних установах. 

Пацієнти приватної клініки можуть бути впевнені в конфіденційності на 100% незалежно від того, потребують вони разове лікування, викликають домашнього нарколога або проходять повне лікування в закритій лікарні.

Якщо ви або ваші знайомі, родичі зіткнулися з проблемою пристрасті до ігор, наркотиків і алкоголю, вам необхідна термінова допомога фахівців. У реабілітаційному центрі «Вибір +» приймають різні лікарі: нарколог, психіатр, психотерапевт, фахівець з хімічної залежності. 

Вони підберуть ефективні методи позбавлення залежності і допоможуть пацієнтові повернутися до нормального життя.

04-03-2021 324
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: