Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 11-04-2021    06:30:51
Головна » Публікації » Інтернет

Особливасті вибору вантажних строп


Особливасті вибору вантажних строп
Підйомні ремені та канати - багатофункціональні підйомні пристрої для підйому і переміщення вантажів з різними властивостями й габаритами. Подібні конструкції застосовуються вантажниками для зручності при підйомі або спуску вантажу, щоб не пошкодити його. Купити стропи можна в спеціалізованій компанії, а також - замовити на сайті.

Залежно від матеріалу виготовлення, стропи діляться на 4 великі групи:

  • Канатні. Ці знімні підйомники мають відмінну несучу здатність, стійкість до раптових навантажень (канат згладжує натяг) і менш складні у виготовленні (петлі утворені шляхом опресування кінців каната алюмінієвої втулкою на гідравлічному пресі). Ручне плетіння досить продумане і забезпечить максимальну витривалість виробу;
  • Ланцюгові стропи. Найбільш міцні та надійні види строп, що застосовуються там, де використання підйомних пристроїв з інших матеріалів небезпечно. В першу чергу, це основні підприємства металургійного виробництва, де є підвищені температури й агресивне середовище. Дуже важлива особливість ланцюгових строп - ремонтопридатність, а термін використання максимальний з усіх інших;
  • Текстильна стрічка. За допомогою текстильних стрічок зазвичай, транспортують вантажі, що потребують найбільш обережного ставлення. Для розширення області застосування, стропи також забезпечені різними кінцевими елементами для такелажу: ланками та гаками;
  • Стропи круглі сталеві. Альтернативне рішення стрічковим стропам для підйому і переміщення цінних вантажів. Одним з таких виробів є закритий рукав, який містить велику кількість витків спеціальних ниток.

Перед покупкою даного пристрою необхідно обговорити конфігурацію з менеджером компанії - виробника. При необхідності ви можете придбати додаткові елементи такелажу для оснащення або заміни необхідного елемента відповідно до ваших вимог:
  • підйомну ланку;
  • сполучну ланку.

Купити підйомну стропу - не проблема, головне - обрати вірну та саме ту, що потрібна вам, оскільки вибір неправильної стропи може мати не кращі наслідки. Щоб обрати плоскі стропи, необхідно знати наступні параметри: вага вантажу, кількість і розташування точок кріплення для підйому вантажу, спосіб підйому, температуру навколишнього середовища при роботі.

Ви можете купити найкращі стропи у Дніпрі, Києві та Харкові від надійного виробника - компанії КАРГОСЕТ. Вартість підйомних строп при доставленні залежить від ціни та ваги самих строп, тарифів автоперевізника і віддаленості міста одержувача.

03-03-2021 242
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: