Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 13-05-2021    05:34:02
Головна » Публікації » Інтернет

AHK Ukraine - бізнес ком’юніті найкращих


AHK Ukraine - бізнес ком’юніті найкращих

Торгово-промислові палати вже давно перестали бути виключно сервісними структурами, що надають інформацію про інших гравців бізнесу, мають у своєму складі професійних експертів та консультантів з економічних та фінансових питань, правової підтримки та митної підтримки.  Сьогодні торгово-промислові палати - це великі ком’юніті успішних підприємців різних галузей виробництва, сфери послуг, промисловості. AHK Ukraine одна із них - https://ukraine.ahk.de/ua/.

Станьте одним із членів палати

Членами Німецько-Української промислово-торговельної палати є підприємства, що завжди обізнані щодо світових економічних тенденцій, що цікавляться міжнародною співпрацею, питаннями глобалізації та розвитку зовнішньоекономічних відносин у світі. Компаніями-членами торговельної палати є ті, хто є найкращими у своїй галузі, ті, чия репутація не викликає жодних сумнівів чи запитань. Члени Палати - це компанії-представники усіх галузей бізнесу: фармакологічні компанії та охорона здоров’я, архітектура та будівництво, автомобілебудування, чорна та кольорова металургія, агропромисловий комплекс та виробництво продуктів харчування, транспорт і логістика, консалтинг та інші. Долучившись до спільноти AHK Ukraine ви завжди матимете до кого звернутися за порадою чи запропонувати цікаве партнерство. 

Надійні партнерські відносини

У будь-якої компанії є потреба в надійних партнерських відносинах. На сьогодні - це передумова успішної діяльності підприємства в тій чи іншій галузі господарського процесу. Саме ефективне та надійне партнерство дозволяє компанії збільшити свої досягнення та посилити свої конкурентні переваги. 

В базі Німецько-української промислово-торговельної палати ви знайдете компанії та організації, що цікавляться зовнішньоекономічними відносинами між Україною та Німеччиною. Тут лише кілька кроків відділяють вас від того, щоб розпочати співпрацю з найкращими гравцями бізнесу. 


16-02-2021 230
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: