Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 01 Декабря 2020    22:49:35
Головна » Публікації » Інтернет

23 жовтня - День рекламіста


23 жовтня - День рекламіста
Щороку працівники рекламної сфери святкують своє професійне свято – День працівників реклами, що відзначається 23 жовтня, починаючи з 1994 року. Ні для кого не секрет, що рекламодавці, маркетологи та піарники роблять не аби який внесок у розвиток торгівлі та економіки. Не рідко кажуть, що дане свято створене виключно для творчих людей, які живуть своєю справою.
 

Реклама XIX століття

Реклама має на меті привернути увагу покупців до тієї чи іншої продукції, що і стало потребою просування товарів на ринках в Україні у XIX столітті, саме тоді на наших землях почала створюватися реклама у її теперішньому розумінні. Першим видом реклами були тумби, які розміщувалися прямо на вулиці, і лише згодом реклама поступово посіла місця на шпальтах газет та журналів.

З другої половини XIX століття з’являються рекламні видання, у яких інформація зазвичай друкувалась російською мовою, а першою рекламною фірмою на території України вважається «Фама», яка у 1937 році була заснована Романом Шухевичем у Львові. Всього за два роки фірма розрослася у справжнє підприємство, «Фама» займалася оголошеннями у пресі, рекламними буклетами, виготовленням вивісок, рекламних щитів та багато іншого.

Найпопулярніша реклама сьогодні

На сьогодні реклама в Україні стрімко розвивається, так найпопулярнішими видами є зовнішня та внутрішня реклами, яка охоплює розміщення продукції на вивісках, біл-бордах, рекламою у транспорті й такі інші, говорячи про внутрішню, мається на увазі реклама на стендах, плакатах та в середині різних публічних приміщень. Друкована продукція займається візитками, флаєрами та листівками. Найпопулярнішим видом є реклама на радіо та телебаченні, якщо на радіо інформація має широке охоплення розповсюдження, то на телебаченні є ще й візуальне сприйняття рекламної продукції, що є гарним маркетинговим ходом продавців. 

Не рідко кажуть, що дане свято створене виключно для творчих людей, які живуть своєю справою. Все частіше можна зустріти професійних маркетологів та рекламодавців, які кожного дня плідно працюють та збагачують рекламний ринок тільки якісною та корисною продукцією.

Автор: Дуравкіна Валерія

25 Октября 2020 112
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: