Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 25 Ноября 2020    23:31:46
Головна » Публікації » Інтернет

МОЗ закликає роботодавців працювати дистанційно


МОЗ закликає роботодавців працювати дистанційно
Міністерство охорони здоров’я закликає усіх у кого є можливість працювати дистанційно, щоб уникнути та перебороти поширення захворювання COVID-19. 

"Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі, працювали у віддаленому доступі" – наголосила заступник охорони здоров’я  Ірина Микичак під час брифінгу.


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також заявив:

“Місцеві вибори відбудуться у неділю, і мільйони українців прийдуть підтримати своїх кандидатів на дільницях. Але навіть у день виборів у COVID-19 немає вихідних. Тому дуже важливо, щоб голосування було якомога безпечнішим. Міністерство охорони здоров’я запропонувало відповідні правила, які підтримав уряд. Ми продовжуємо надавати інформацію про те, як слід проводити вибори, щоб захистити людей."


Зокрема, Максим Степанов зазначив, що перед початком роботи голова виборчої комісії повинен призначити відповідальну особу, яка проведе опитування серед виборців щодо наявності симптомів респіраторного захворювання. Це стосується кожного, хто прийшов на голосування. Крім того, всі члени виборчої дільниці повинні контролюватися, щоб уникнути зараження.

Слід зазначити, що місця біля входу до виборчої комісії повинні бути обладнані дезінфікуючими засобами для рук на спиртовій основі та інформаційним матеріалом про епідеміологічні заходи. На вході та на виборчих дільницях має бути позначено, що повинна дотримуватися фізична відстань від 1 до 1,5 метра.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 21 жовтня Україні зафіксовано 6 719 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 177 680 осіб.

Нагадаємо, що 20 жовтня в Житомирській області в лабораторії було підтверджено 10 472 випадки коронавірусної хвороби, з яких за останні кілька днів померло 5 607 людей, померло 174 пацієнти: троє. За минулу добу Житомирська область встановила черговий антирекорд: 376 нових випадків COVID-19 на день.

Дотримуйтесь порад, користуйтеся антисептиками, масками та рукавичками та дбайте про своє здоров’я.

Автор Юлія Поруцька

21 Октября 2020 116
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: