Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 05 Декабря 2020    08:08:17
Головна » Публікації » Інтернет

Сучасні змішувачі для вашої кухні


Сучасні змішувачі для вашої кухні

Змішувач для кухні – це річ, без якої дуже важко обійтися в побуті. Адже, кожного дня потрібно приготувати сніданок, обід, або вечерю для всієї сім’ї. Брудний посуд, також, ніхто не відміняв, а кожного разу гріти воду в каструлі – не найзручніший спосіб для повсякденного користування.

Однак, сучасних господинь вже не здивуєш навіть незвичним дизайном кухонного крана. Саме тому, розробники почали створювати більш функціональні моделі, з різним набором характеристик. Більшість з них зараз у вільному доступі, хоча деякі можуть мати високу ціну.

змішувач для кухні

Ноу-хау в стилях змішувачів для кухні

Автори блогу спеціалізованого магазину змішувачів Mixxen підготували цікаву підбірку ноу-хау в стилях змішувачів для кухні:

  • кухонний кран з неоновим підсвічуванням – це прекрасне рішення для кухонного інтер'єру в стилі модерн, хай-тек або лофт. Особливо ефектно змішувач з неоновим підсвічуванням виглядає при тьмяному світлі. Тим більше, що світло, яке випромінюється, не обмежується одним відтінком спектра;
  • ще одне цікаве рішення для сучасного стилю – крани з чіткими геометричними формами, виконані як правило з нержавіючої сталі. Лаконічність, відсутність зайвих вузлів і опуклостей, що заважають сприйняттю – ось їх характерна особливість;
  • справжнє нововведення, з яким покупці навряд чи встигли познайомитися – фігурний струмінь. Навіть струменю води креативні дизайнери примудрилися надати оригінальну форму. Спеціальна форма аератора створює цікавий візерунок, який окрім естетичної функції виконує ще й корисну – наповнює воду киснем;
  • найсучасніші змішувачі для кухні з сенсорами – крок вперед у порівнянні зі звичайними кранами і ручками. Легкий дотик до певного місця, і струмінь буде мати задану силу і напрям за вашим бажанням.


Таким чином, у покупців є можливість підібрати не тільки красиву і сучасну, але і досить функціональну модель крана.

змішувач для кухні

Комбіновані крани з підведенням очищеної питної води

Змішувач для кухні комбінований з підведенням очищеної питної води – це сучасний тип сантехніки для кухні. Таке рішення дозволяє звільнити додатковий простір на кухонній мийці та корисно удосконалити робоче місце.

Комбінований змішувач з підведенням очищеної питної води може стати єдиним варіантом з усіх змішувачів для кухні який розв'яже проблему установки окремого крана для подачі очищеної питної води та змішувачів для кухні зі стандартним підключенням. Коли на кухонній мийці є місце тільки для одного змішувача то модель з підключенням до фільтру стає відмінним вибором.

Змішувачі для кухні з підведенням питної води зовсім трохи відрізняються від пристроїв зі стандартним підключенням. У таких моделей один вилив, який виконує функцію не тільки подачі води технічного призначення, але також подає воду для пиття через окремий канал який розташований всередині основного виливу і таким способом вода з магістрального водопроводу не змішується з очищеною.

Клапан управління очищеною водою встановлений в корпус змішувача або відразу в вилив, що дуже зручно і практично.

кухонний змішувач

Моделі змішувачів для кухні з висувною лійкою

Найбільш ергономічними і практичними змішувачами для кухні вважаються моделі з висувною лійкою, що застосовуються у ванній або на кухні. Система забезпечує економію простору, стилізує приміщення і забезпечує максимальний комфорт при експлуатації.

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність виробів, виконаних з латуні й хромованих сплавів. Користується попитом врізний кран на кілька отворів, настільний варіант. Залежно від дизайнерського стилю приміщення, підбирають зразки з певним видом управління: одноважільні, буксові (двовентильні), сенсорні. Зручними вважаються настільні конструкції з Г-подібним виливом, які встановлюються на мийку.

змішувач кухонний

Багато господинь віддають перевагу висувним моделям, що дозволяють подовжити шланг і виконати безліч операцій на кухні. Практичні і функціональні пристрої допомагають ретельно помити зелень, рибу, м'ясо, овочі поштучно. Така конструкція актуальна для великих мийок, там, де потрібно обробити велику кількість посуду.

20 Октября 2020 110
Комментариев: 0
avatar