Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 05 Декабря 2020    07:29:06
Головна » Публікації » Інтернет

Що потрібно знати при виборі тканини?


Що потрібно знати при виборі тканини?

Вибір меблевої тканини  є невеликою частиною дизайн-проекту, але може мати великий вплив на задоволеність клієнтів. В магазини по продажу тканин кожен день дзвонять дизайнери, яким потрібна інформація про характеристики певних тканин і про те, як вони витримують повсякденне використання, а також чистку.

Ось чому так важливо робити відповідальний вибір. Наступного разу, коли ви будете обирати тканини, врахуйте шість критеріїв, перерахованих нижче. Три критерії - колір, стиль і задоволеність клієнта - є прерогативою дизайнера. Наступні три це придатність, можливість очищення і довговічність.

yhtcaPQytohoOpkzoJdUUH4dGtYX4j82a18k9nhKx3UUPQF2yEZRi-_6y8IvLoAV7iqh2B_K_y6B4PsyXT_CTMwmJ-0FvgfZLjz7em9Aeni5nc5x2IEcEj3WA78ksRaz9BdLAije

На що варто звернути увагу

Ще заздалегідь необхідно уявити й подумати де будуть стояти м’які меблі, та в яких тонах буде виконаний майбутній інтер'єр. Чому це важливо? Тому що кожна кімната має свої розміри та оформлюється згідно з баченням дизайнера чи власника. Тому перед купівлею меблевої тканини подумайте ось про що:

  • Колір. Колір і текстура тканини - ось що приваблює нас до текстилю, і саме натренований погляд дизайнера найкраще допомагає зробити такий вибір.

  • Стиль. Стиль, майже не піддається визначенню в процесі дизайну, тому важливо переконатися, що тканини добре поєднуються одна з одною, щоб вони передавали гармонійний вид, який намагається створити дизайнер. Запитайте себе, яке враження складається у відвідувача, про кімнату або будинок? Чи все виглядає гармонійно і завершено. 

  • Придатність та довговічність. Красива тканина може освіжити кімнату, але незалежно від приємного зовнішнього виду, іноді це просто не найкращий вибір. Зверніть увагу на такий приклад — білий шовк на який падають прямі сонячні промені. Що відбудеться з часом? Шовк з часом жовтіє, тому що він дуже чутливий до сонячних променів. Тому важливо врахувати де будуть стояти меблі.

  • Можливість очищення. У приміщенні, яке використовується постійно, важлива чистота, особливо це стосується дитячих кімнат. Деякі волокна просто більше набирають на себе пилу, ніж інші. Використання тканини з ворсом зі штучного волокна на дивані в сімейній кімнаті може стати катастрофою для власника, коли він або вона розуміє, що віскозу важко підтримувати в належному стані під час активного використання. Тканини та килими, призначені для областей з інтенсивним використанням, повинні витримувати утворення плям, загальну чистку, щоб власник міг без проблем користуватися ними. Єдина у своєму роді екзотика має своє місце в кожному дизайнерському плані, але її не слід відбирати для областей, де часто використовують меблі.

T2BLMxTW1T9rmIdJ4lU3sh4c7kXPanwum052igJu1HkVKEe98L_o3uSoluHKdwBC2PlBHsUkK4bZF68NWX0WLazlULYfyfOflya2Wlf0qR6sicch5J7zaNPGApACdY4QPFORzIIJ

Тканини для дивану

В першу чергу необхідно звернути увагу на такі фактори як вологість повітря, попадання прямих сонячних променів, та наявність дітей і домашніх тварин. Серед великого розмаїття тканин, фактур, покриттів нелегко знайти те що потрібно. Тому що не кожна тканина підійде для перетягування м’яких меблів. Та тканина, яка підійде на кухню не личитиме у спальні. Ось головні фактори на які слід звернути увагу:

  • Всі очікують від тканини довголіття. Довголіття завжди має бути одним з критеріїв вибору. Вибір якісної тканини, яка прослужить довго, і захист її від забруднення і плям - ось останні кроки в професійному виборі.
  • Один зі способів переконатися у тому, що довговічність враховується, це поговорити з продавцем про якість тканини під час процесу вибору, а не думати про це після придбання. Повідомлення клієнту про ресурси, які можуть допомогти йому в обслуговуванні, очищенні та післяпродажному обслуговуванні, показує клієнту, що продавець поважає понесені ним витрати та хочете допомогти йому захистити свої вкладення.


Без належного догляду тканина може «потьмяніти» задовго до того, як вона зноситься, і це може стати неприємним сюрпризом, що призводить до невдоволення клієнтів. Хоча ніхто не може визначити, як довго прослужить певна тканина, вибір з урахуванням цих критеріїв, безумовно, повинен допомогти вам прийти до висновку, що ви зробили все можливе, щоб вибрати краще!


20 Октября 2020 138
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: