Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    05:33:12
Головна » Публікації » Інтернет

Агов студент, прокинься! Секрети відновлення сил після канікул


Агов студент, прокинься! Секрети відновлення сил після канікул

Усім студентам, школярам, та навіть викладачам знайома ситуація із адаптацією після канікулів, чи карантину. Коли ти вже звик до відпочинку, але тут “бац”, і потрібно знову йти у “бій”. І у кожного свій секрет відновлення після канікулів. Усі по-різному черпають для себе нову жилу сили та натхнення.

Хтось налаштовує себе думкою, що ще трішки і знову канікули. Що попереду багато вихідних днів. Що можна буде прогулювати навчання, відпочивати. Загалом налаштовувати себе на “свою правильну” хвилю. 

Інші, гарненько відпочивши, розуміють, що навчання дуже важливий елемент у їхньому житі. І навіть, не мають поганого настрою перед навчанням.

Саме головне - це бути впевненим у своїх цілях, мріях. А найкраще, щоб не було великого спаду енергії між навчанням та відпочинком, намагайтеся чимись займатися. Можливо влаштуватися на роботу, поїхати відпочивати в іншу країну, можливо здобути нові знання. Головне не сидіти на місці та рухатися у перед, і ніяких проблем перед навчанням не виникне.

Потрібно уникати цілодобових переглядів фільмів, різного виду “тупих” занять. Також можна записатися на танці, чи у фітнес зал, можливо, на інший вид діяльності.

Щоб життя було чудове - ти просто не сиди на місці.

Любов Омельчук


04 Марта 2019 1028
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: