Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    00:11:51
Головна » Публікації » Інтернет

Перевезення лежачих хворих у Львові


Перевезення лежачих хворих у Львові
Людина, обмежена в пересуваннях, потребує особливої уваги та турботи. Перевезти його у звичайному автомобілі не можна. Хворий доставить незручності іншим, і сам буде відчувати себе дискомфортно. Для цих задач у Львові працює приватна швидка допомога MedicalCar.

Послуги та особливості роботи

Бригада кваліфікованих співробітників швидко і з комфортом доставить лежачого хворого за призначенням. У всіх автомобілях MedicalCar встановлено медичне обладнання.

Послуги компанії:

  • приватна швидка допомога;
  • транспортування з лікарні додому;
  • перевезення лежачих хворих в інші міста для продовження лікування;
  • переїзд хворого в санаторій для тривалої реабілітації;
  • відправка лежачих хворих в будинки престарілих.


Бригада під час своєї роботи приділяє особливу увагу турботі про клієнтів та індивідуальному підходу до кожного. Співробітники MedicalCar забезпечують пацієнту максимальний комфорт при транспортуванні. Перевезення здійснюється відповідно до правил безпеки. Рідні й близькі пацієнта можуть перебувати поруч з ним в машині, щоб уникнути зайвих хвилювань хворого.

Перевезення на значні відстані

Компанія MedicalCar працює не тільки в місті Львові та області. Тут можна замовити перевезення на будь-яку відстань. У штаті організації є співробітники для супроводу хворих і догляду за ними в далеких поїздках. Водій оперативно доставить клієнта в будь-яку точку України, країн Західної Європи або СНД.

Співробітники приватної швидкої допомоги можуть забрати клієнта прямо з ліжка. Кваліфікований персонал з турботою ставиться до всіх хворих і здатний своєчасно надати необхідну допомогу. Завдяки цьому сім'я пацієнта може уникнути неприємностей, які їх очікують при самостійному перевезенні лежачого. З компанією MedicalCar вдасться не тільки забезпечити належний догляд близькій людині, але і зберегти власні нерви. Служба перевезення гарантує безпеку і комфорт під час транспортування кожного клієнта.

Як зробити заявку

Щоб співробітники Medical Car прибули до Вашого будинку, досить зробити заявку на перевезення по телефону. Контактну інформацію можна дізнатися, відвідавши сайт компанії. Диспетчер під час розмови уточнить потрібний спосіб транспортування, дату і час.

Для оформлення заявки потрібно буде повідомити співробітнику:

  • вага хворого;
  • зріст;
  • діагноз.


Транспортний засіб підбирається відповідно до параметрів пацієнта. В арсеналі MedicalCar є комфортабельні автомобілі, які відповідають стандартам безпеки і оснащені необхідним обладнанням. Під час транспортування хворого розташовують на зручні регульовані носилки.


06-10-2020 376
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: