Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    21:12:50
Головна » Публікації » Інтернет

Інтерактивний податковий калькулятор «Рахунок від держави» запустили в Україні


Інтерактивний податковий калькулятор «Рахунок від держави» запустили в Україні

Експерти аналітичного центру «Кейс Україна» та проєкту «Ціна держави» створили доповнення до інтерактивного податкового калькулятора «Рахунок від держави» для журналістів та активістів. 

«Лише кожен десятий платник податків усвідомлює, як дорого коштують "безкоштовні державні послуги", простіше кажучи, люди не замислюються скільки податків вони сплачують щороку і куди вони спрямовуються. Інтерактивний калькулятор "Рахунок від держави", дозволить розширити коло обізнаних платників податків та дозволить читачу тексту миттєво розрахувати свої внески в спільну скарбницю», – говорять автори проєкту.


Вони кажуть, що в текст статті про податки журналіст може додати зручний варіант калькулятора податків або зконструювати калькулятор за необхідними параметрами через сайт.

За допомогою податкового калькулятора будь хто з читачів видання "ЖУРНАЛ ЖИТОМИРА" може провести розрахунок податків, що сплачує до центрального та місцевого бюджетів.

«Блогер зможе додати до тексту про марнування коштів платників в калькулятор як аргумент, чому це марнування стосується усіх громадян. Можна також вставкою з конструктора заповнити куточок на своїй сторінці чи у блозі», – зазначається в повідомленні.
 

Можливості калькулятора «Для дуже допитливих»Калькулятор «Візуальний»


02 Октября 2020 402
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: