Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 22 Октября 2020    15:26:42
Головна » Публікації » Інтернет

Чудодійний лікувальний ефект спіруліни


Чудодійний лікувальний ефект спіруліни

Всі ми піклуємося про своє здоров'я, але мало хто знає, яка велика цілюща сила полягає в самій природі, в її унікальних дарах. Сьогодні ми розповімо про такий засіб, як спіруліна в таблетках ціна  на яку варіюється від 250 до 460 рублів.

Що таке спіруліна

Спіруліна - це одна з найпопулярніших харчових добавок у світі, створена з водорості, яка росте в солоній і прісній воді. Вона відноситься до одноклітинних мікробів, які виробляють енергію з сонячного світла за допомогою процесу, званого фотосинтезом. Складний процес споживання енергії сприяє виробленню в клітинах рослини різних поживних речовин, антиоксиданти, які дуже корисні для організму людини.

Трохи історії

Спіруліна споживалася ще древніми ацтеками для швидкого відновлення сил після важких битв, потім про неї забули на довгі століття. Зелена водорість стала популярною, після революційних відкриттів американських вчених. Вони виявили, що регулярне застосування спіруліни здатне в буквальному сенсі відродити згасаючий організм, наповнити його енергією і запустити процес регенерації на клітинному рівні. В результаті цього НАСА запропонувало вирощувати спіруліну на орбіті для споживання її астронавтами. Сьогодні таблетки спіруліни популярні у всьому світі та відомі своїми дивовижними цілющими властивостями.

Корисні властивості 

Зелена водорість багата багатьма поживними речовинами. Одна столова ложка (7 г) сухого порошку спіруліни містить:

  • Білок;
  • Вітамін В1 (відомий як тіамін);
  • Вітамін В2 (друга наукова назва рибофлавін)
  • Вітамін В3 (ніацин);
  • Мідь;
  • Залізо;


Поживна речовина також містить великий запас магнію, калію і марганцю і майже всіх інших мікроелементів, які потрібні людині для здоров'я.

Крім того, спіруліна належить до числа легкозасвоюваних вуглеводів. Поживність цінність 20 грамів становить всього 1.7 калорій. Столова ложка спіруліни забезпечує близько одного грама жиру, що містить в собі омега-6, омега-3 жирні кислоти, що відповідають за нормалізацію обміну речовин, гарний кровообіг, імунітет. Кількість білка, що міститься в спіруліні можна порівняти з яйцями. Він дає всі необхідні амінокислоти, які вам потрібні.

Спіруліна - це дивовижна підводна рослина, водорість, яка являє собою джерело антиоксидантів і енергії. Це засіб здатний звернути стрілки годинника Вашого життя назад, віддаливши процес старіння надовго. Якщо ви хочете спробувати цю добавку, вона широко доступна в магазинах за прийнятною ціною.

Будьте здорові.


21 Сентября 2020 146
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: