Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    15:28:25
Головна » Публікації » Інтернет

Нацбанк врегулює роботу ринку мікрокредитування і приборкає колекторів


Нацбанк врегулює роботу ринку мікрокредитування і приборкає колекторів

Один з пріоритетних напрямків, яким буде займатися Нацбанк в рамках врегулювання роботи ринку мікрокредитування, стосується колекторів. Тобто брати гроші в кредит в МФО стане не тільки зручно, але й більш безпечно.

Не секрет, що взаємодія боржників з представниками колекторських компаній далеко не завжди адекватна:

  • переляканому й обтяженому фінансовими проблемами позичальникові часом складно протистояти натиску представників цих організацій;
  • ті у свою чергу часто зловживають тиском, використовують потужні психологічні методи впливу на клієнтів.


Конфліктних ситуацій багато, а строгих нормативів їх врегулювання, на жаль, немає.
 

НБУ законодавчо "утихомирить" завзятих колекторів

Проблему треба вирішувати законодавчими заходами. У зв'язку з цим НБУ розробляє план дій, спрямований на вдосконалення діяльності колекторських фірм. Зараз йде робота над внесенням змін до Закону «Про споживче кредитування».

Це дуже важливий крок: майбутня "протиотрута" від антигуманних методів, якими користуються деякі колекторські компанії. Крім того, на стадії завершення знаходиться збірка методичних рекомендацій для колекторів.

Всі перераховані дії повинні серйозно обнадіяти позичальників, що опинилися в складній життєвій ситуації і які відчувають неправомірний тиск з боку тих, хто займається "вибиванням" боргів.
 

Відповідальний підхід до оформлення кредиту в МФО

Зрозуміло, нікому не хочеться опинитися в шкурі боржника. А значить, до вибору кредитора і оформлення заявки на отримання позики варто підходити максимально відповідально. Оцінювати свої можливості щодо повернення боргу варто з холодною головою, піклуючись про збереження хорошої кредитної історії. А для тих хто вперше звертається до МФО рекомендуємо відвідати сторінку нашого портала, де ми зібрали для Вас компанії, які дозволяють отримати перший кредит онлайн під 0 відсотків.

Все просто: якщо ти вчасно погашати борг - захищаєш себе від неприємностей. І знаєш, що отримаєш можливість в разі крайньої необхідності знову отримати бажану суму в перевіреної мікрофінансової організації. Список таких кредиторів завжди можна знайти на сайті фінансового агрегатора. Skywards - помічника відповідальних позичальників!


14 Сентября 2020 154
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: