Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 17 Січня 2020    15:28:52
Головна » Публікації » Інтернет

Сервіс підбору подарунків Art Present


Сервіс підбору подарунків Art Present

Був чудовий ясний ранок. Мене чекало тільки одне завдання на сьогодні – знайти та купити подарунок для сестри. На днях їй стукне 20 років, а презента й досі немає. Зібравшись, я вирушив на пошуки. Продавці з байдужим поглядом радили що попало і навіть не старались допомогти. Словом, апатія наступила в мене дуже швидко.

Проте, включивши логіку, я згадав про інтернет і почав шукати подарунок там. Механічно клацаючи сайти з однаковими ідеями та китайськими дурницями, я попав на те, що мене вразило.
 

Сервіс підбору подарунків «ArtPresent»

Перше, що привернуло увагу – лаконічний і цікавий сайт, приємного фіолетового кольору. Нічого лишнього — тільки потрібні блоки. Я потрапив до сервісу підбору подарунків «ArtPresent»

Пропонувалось два варіанти замовлення:

  1. зателефонувати, щоб було дуже швидко;
  2. заповнити форму, щоб обрати критерії для вибору ідеального подарунку.

Я обрав 2-й і почав писати відповіді:

  1. Короткі дані про іменинника.
  2. Вказати що отримувач любить. З запропонованих варіантів я вибрав чай, шоколад, косметику, солодке, книги і спати. Ще не знаю що буде далі, але вже дуже цікаво!
  3. Треба вказати ким працює сестра чи вчиться, що любить, хто я для неї, які книги читає, про що мріє і які цілі має. Ну і дата отримання подарунку. Такий детальний підхід до вибору припав мені до душі і я вже пристрасно бажав побачити, що ж за крутий презент вийде.
  4. Варіанти оплати, доставка та максимальна ціна. Я ризикнув — обрав варіант сюрпризу. Можна було, звичайно, обрати можливість побачити, що в подарунку. Але ідея так захопила мене, що я вирішив йти до кінця.


Незадовго після цього зателефонувала ввічлива менеджер з «ArtPresent» та уточнила деталі. Ставало все цікавіше.

Вже через 2 дні я отримав довгоочікувану посилку у відділенні «Нова пошта» та помчав додому. Лаконічний вигляд гарної коробки з наклейкою сервісу не давав мені спокою. Ну і чому я не обрав варіант знати що там?

Цікавість підняла мене з ліжка з самого ранку і понесла на крилах вітати сестру та вручати подарунок. Нарешті я побачу вміст!

Далі все як в тумані — двері, дзвінок, сонна сестра, коротке привітання і вручення ПОДАРУНКУ! Від такого фурору сестра негайно прокинулась і взялась відкривати омріяну коробочку. Як діти ми затамували подих.
 

В середині коробочки

Сестричка з захватом витягувала іменний чай, корисний шоколад, баночки з скрабом для тіла та маски для обличчя, атласну піжаму та книгу про тендітних француженок. А головне — все в її улюбленому червоному кольорі! Іменинниця пищала від захвату та безмежно дякувала. А я не міг натішитись такому ідеальному і вдалому подарунку. Вперше в житті мені не прийшлось ламати собі голову і отримати такий ВАУ ефект. Емоції переповнювали!

Відтоді я бережу свій час та нерви і довіряю підбір подарунків тільки «ArtPresent». Рекомендую його абсолютно всім, адже це неймовірно крута затія! І знаєте, я так ні разу і не хотів дізнатись що там. А коробочки і далі вражають підбором та креативністю.


21 Лютого 2019 654
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: