Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 02 Октября 2020    00:39:16
Головна » Публікації » Інтернет

Запчастини для сільськогосподарської техніки


Запчастини для сільськогосподарської техніки

Власники сільгосптехніки рано чи пізно стикаються з необхідністю ремонту своїх агрегатів, таких як висіваючий апарат сівалки. Коли потрібно замінити запчастини або вузли, працівники майстерні пропонують використовувати оригінальні або альтернативні деталі. Оригінальні запчастини мають безліч переваг. Вони надійні й бездоганно підходять для конкретної моделі. У них всього один недолік: вартість фірмових виробів часто буває завищена. Чи можна віддати перевагу неоригінальним деталям?

Переваги неоригінальних запчастин

Основна перевага неоригінальних запчастин - їх демократична вартість. Деталі-аналоги іноді не поступаються добротністю оригінальним виробам, а обходяться власникам сільськогосподарської техніки набагато дешевше. При виборі виробів важливо порівняти ціну альтернативних запчастин з тим, скільки просить фірма-виробник за оригінальний виріб. Якісна деталь не може бути дешевше оригінальної більш ніж на 40%. Низька вартість виробу сигналізує про його низькому ж якості.

Друга перевага неоригінальних запчастин полягає в тому, що їх можна дістати в будь-який зручний момент. Оригінальні деталі часто доводиться замовляти, а потім очікувати, коли фірма-виробник доставить вам запчастини. Це затягує терміни ремонту, часто у власників немає часу чекати. Навіть якщо вам не доводиться замовляти запчастини для тракторів, постачанням оригінальних аксесуарів займається всього кілька підприємств, в той час, як неоригінальні запчастини можна знайти на незліченній кількості складів.

Недоліки неоригінальних деталей

Основний недолік неоригінальних запчастин для трактора полягає в тому, що їх використання автоматично анулює гарантію. Як тільки ви встановили деталі від іншого виробника, фірма більше не відповідає за справність вашої техніки. Це може стати великою проблемою, якщо з часом трактор зажадає гарантійного обслуговування.

На ринку неоригінальних деталей зустрічається безліч підробок і шлюбу. Ризик придбати неякісні запчастини великий, тому до вибору виробів доводиться підходити з обережністю. У каталогах неоригінальних деталей часто панує плутанина. При їх складанні припускаються помилок, через що краще не замовляти запчастини по каталогу, а вибирати деталі безпосередньо на складі.

Кращий спосіб покупки оригінальних і неоригінальних запчастин:

  • інтернет - портали;
  • дошки оголошень;
  • спеціалізовані інтернет-магазини.


Наприклад, на сайті autoline-eu.ru розміщені оголошення про продаж запчастин для різної сільгосптехніки. Кожна запчастина знаходиться у відповідній рубриці, тут не заплутаєшся.


08 Сентября 2020 282
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: