Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    07:36:05
Головна » Публікації » Інтернет

Дивани – зручні та функціональні меблі для дому й офісу


Дивани – зручні та функціональні меблі для дому й офісу

Диван – практичні меблі. Для такої продукції знайдеться місце не тільки в приватних будинках та квартирах. На сайті https://winco.com.ua/dyvany можна підібрати відповідну для офісу й громадських місць модель, яку можна купити в інтернет-магазині WINCO, де запропонований широкий асортимент якісної продукції.

диван

Вибираємо форму

В асортименті представлені дивани різної форми й розмірів. Найчастіше набувають такі:

  • Прямий. Це класика, яка підходить для спальні, вітальні, переговорної, інших приміщень. При виборі враховують розміри меблів. Якщо планується використовувати її для відпочинку, підбирають довгі дивани – не менше 190 або 200 см. Для офісів підходять невеликі моделі – на 2–3 посадочних місця.
  • Кутовий. Ідеальна модель для кухонної зони, вітальні або витягнутої спальні. За допомогою таких меблів можна приховати помилки проектування, виділити місце для відпочинку та сну.
  • Напівкруглий. М'які меблі встановлюють біля стін, але для маленької кімнати такі моделі не підходять. Часто такі вироби вибирають для гостей, оснащуються вони механізмами розкладання «клік-клак».


У продажу також модульні конструкції. Це мобільні меблі, які складаються з декількох елементів. У разі необхідності їх можна переставляти, міняти місцями, встановлювати окремо.

В інтернет-магазині запропоновані й дитячі дивани різного розміру й форми.

Увага на механізм трансформації

При підборі практичної речі звертають увагу на наявність або відсутність додаткового спального місця. Якщо покупець планує використовувати м'які меблі в якості місця для сну, рекомендовано звернути увагу на механізм трансформації, який може бути таким:

  • «Акордеон». Часто такий механізм зустрічається в кріслах-диванах. Використовувати виріб можна щодня. У складі три модуля, які розкладаються шляхом висунення спального місця.
  • «Дельфін». Для розкладання необхідно потягнути блок, який розташований під сидіннями.
  • «Єврокнижка». Висувний механізм викочують, для чого він оснащений роликами.
  • «Клік-Клак». Модель дозволяє зафіксувати сидіння в різних положеннях, підлокітники регулюються, принцип роботи простий: необхідно сидіння підняти до клацання, а після опустити.

Додатково запропоновані дивани з іншими механізмами трансформації. Багато з них практичні та легко трансформуються. З щоденним завданням розкладання й складання впорається будь-яка людина.

 

При виборі підходящих м'яких меблів оцінюють й розміри диванів, особливості оббивки та наповнювача, наявності або відсутності додаткових елементів – подушок, ніжок, розташованої під кутом спинки.


02 Сентября 2020 134
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: