Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    14:23:42
Головна » Публікації » Інтернет

Що таке енергетичний аудит будівлі?


Що таке енергетичний аудит будівлі?

Термомодернізація будівлі - це дорогий захід. Для досягнення бажаних результатів, пов'язаних зі зменшенням витрат на опалення будівлі, необхідно провести його детальний енергетичний аналіз. Тільки після цього можна приступити до дій по обмеженню виходу тепла з будівлі і зниження його потреби в теплі. Такий аналіз - енергетичний аудит житлового будинку. Отримуючи енергетичний сертифікат, ви можете бути впевнені в хорошій теплоізоляції.

Умови проведення аудиту

Енергетичний аудит - це Експертиза, що визначає обсяг і технічні та економічні параметри робіт, що ведуть до зниження попиту на тепло будівлі. Він дозволяє зробити об'єктивну оцінку доцільності проведених модернізаційних робіт і вказує найбільш оптимальні рішення, як з точки зору витрат на виконання, так і економії енергії. По закінченню робіт видається енергетичний сертифікат відповідний всім вимогам.

Метою аудиту є рекомендація конкретних, оптимальних рішень (технічних, організаційних, формальних) з визначенням їх рентабельності. Вони призначені для зниження попиту на тепло будівлі і, отже, зниження витрат на його опалення. Видається енергетичний сертифікат на підставі законодавства.

Попередній аудит приймає рішення про проведення або не проведення детального аудиту і може проводитися на підставі переговорів з інвестором, огляд об'єкта і огляд технічної документації.

Як проводяться дослідження

 Проведення аудиту дозволяє вберегти інвестора від невдалої модернізації того чи іншого елемента будівлі, що насправді мало впливає на його енергоефективність.  Аудити охоплюють всі компоненти, установки та обладнання в будівлях, пов'язані зі споживанням енергії, в тому числі:

  • зовнішні перегородки (стіни, дахи, стелі),
  •  вікно,
  • опалювач,
  • вентиляційні установки,
  • системи кондиціонування,
  • установки гарячої води,
  • освітлення,
  • використання будь-яких доступних поновлюваних джерел (сонячні колектори, фотоелектричні панелі, установки для спалювання біомаси та інші локально доступні поновлювані джерела енергії).


Енергетичний аудит повинен проводитися уповноваженим аудитором або енергетичним консультантом. Ви можете замовити енергетичний сертифікат будівлі вже сьогодні. Спеціаліст оцінить використання енергії в поточному стані і підготує пропозиції щодо поліпшення цього стану найбільш економічно ефективним способом. Аудиторами є люди з технічною освітою в галузі енергетики, екологічної інженерії.


28 Августа 2020 168
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: