Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    04:06:48
Головна » Публікації » Інтернет

Ознаки несправності зарядки для ноутбука Lenovo


Ознаки несправності зарядки для ноутбука Lenovo

Ноутбуки Lenovo відомі своєю продуктивністю, однак без зарядного пристрою навіть найпотужніший лептоп довго не пропрацює. Щоб не зіткнутися з подібною ситуацією, слід регулярно перевіряти блок живлення і інші елементи адаптера, стежити за їх цілісністю і оглядати на наявність дефектів. Крім того, важливо пам'ятати про перші ознаки несправності зарядного. Вони допоможуть вчасно відремонтувати чи замінити зарядку, тим самим запобігти поломку акумулятора або материнської плати лептопа.

Як дізнатися про поломку зарядного від Lenovo?

Адаптер ноутбука регулярно піддається механічним впливам. Він вразливий перед різкими скачками напруги і перепадами температур. Про те, що зарядний пристрій для ноутбука Lenovo несправний, підкажуть наступні ознаки:

  • ноутбук перестав включатися при підключенні до мережі;
  • самовільне відключення лептопа після нетривалої роботи;
  • на повну зарядку акумулятора потрібно більше часу;
  • сильне нагрівання як блоку живлення, так і інших вузлів адаптера;
  • поява різкого запаху оплавлених проводів;
  • робота зарядки змінюється в залежності від розташування проводів.

Про несправність адаптера користувачеві підкаже світловий індикатор, розташований на блоці живлення. Якщо при підключенні до розетки зарядний пристрій для ноутбука Lenovo не світиться, значить, він несправний.

Чи варто ремонтувати адаптер самостійно?

Дізнатися про те, чи зможе користувач самостійно усунути поломку зарядного пристрою, можна вже після первинного огляду адаптера. Наприклад, якщо власник лептопа виявив несправність проводів, то її можна усунути, маючи мінімум навичок в роботі з паяльником.

Однак якщо власник не знає, чому зарядний пристрій для ноутбука Lenovo не працює, то розумно відразу ж віднести адаптер в сервісний центр. Майстер має все необхідне обладнання, яке дозволяє провести повноцінну діагностику зарядки, перевірити всі її деталі і ланцюги електронних схем.

Варто пам'ятати, що навіть спроба ремонту простої, на перший погляд, поломки, може ще більше нашкодити зарядному. Користувачеві може здаватися, що несправність усунена, проте з часом вона дасть про себе знати.

Де замовити зарядний для ноутбука Lenovo?

Купити зарядний пристрій для ноутбука Lenovo можна практично в кожному місті України, але де придбати дійсно якісний оригінальний адаптер? Знайти підходящу зарядку можна в компанії «DARROM» за найнижчими цінами на ринку.

Інтернет-магазин «DARROM» працює з 2007 року, поставляючи клієнтам виключно сертифіковані адаптери. Співробітники компанії завжди готові допомогти у виборі зарядного. Для цього покупцеві досить вказати характеристики старого блоку живлення.

Компанія «DARROM» здійснює відправку зарядок по всій Україні. Якщо адаптер не підійде, клієнт зможе повернути його протягом 14 робочих днів.


25 Августа 2020 150
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: