Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    13:46:49
Головна » Публікації » Інтернет

Новинки з міжнародної виставки сантехніки ISH 2019


Новинки з міжнародної виставки сантехніки ISH 2019

ISH 2019 – міжнародна виставка сантехніки, її експлуатації та енергопостачання для будівельних об'єктів, сантехнічного, кліматичного обладнання та відновлюваної енергетики. Проходить дана подія всього раз на два роки. У цьому році – це була 30-та, ювілейна виставка. ISH 2019 представляє компанії з усього світу:

  • Німеччина;
  • Канада;
  • Росія;
  • Іспанія;
  • Японія;
  • Туреччина;
  • Аргентина;
  • Австралія;
  • Індія та багатьох інших країн.

Експозиція площею понад 300 тис. кв. м. вміщає 2 основні розділи: ISH Water та ISH Energy. Велика увага приділяється дизайну і оснащенню ванних кімнат, що поєднують в собі затишок і функціональність. Всього ж у виставці беруть участь близько 2 500 компаній і понад 250 000 відвідувачів.

змішувач

З історії виставки

Історія цієї єдиної в своєму роді виставки почалася в далекому 1959 році. Тоді головні німецькі об'єднання фахівців з сантехніки та опалення спільно з виставковою компанією, а також представниками сфер управління та бізнесу вирішили проводити у Франкфурті новий ярмарок. І не прогадали.

Уже перша в історії ISH під назвою «Спеціалізована виставка з сантехніки та опалення», яка почала свою роботу 14-травня 1960 року зібрала 520 компаній-експонентів, в тому числі 63 зарубіжні, з експозиціями яких ознайомилися десятки тисяч відвідувачів.

змішувач

Змішувачі на ISH 2019

Змішувачі, представлені на виставці в цьому році, на залишили байдужими цінителів стильних і раціональних дизайнерських рішень. Свято кольору і форми. Дивлячись на ці творіння інженерної думки, можна бути впевненим, що тренди сантехнічної моди в цьому році обіцяють бути досить незвичайними і різноманітними.

Моделі від Grohe

Компанія Grohe представила рекордну кількість інновацій і більше 500 нових продуктів. Нова лінійка кранів Icon 3D – це взагалі вибух уяви. Варто, лише вдуматися: змішувачі виготовлені за допомогою 3D принтера, який робить вироби з металу. Безперечно, це наше фантастичне майбутнє. Тут точно можна підібрати кран для кухні на будь-який смак.

Колекція Grohe Colors – це популярні моделі змішувачів і аксесуари бренду в 10 нових варіантах кольору і двох типах покриттів. Багата палітра розширить можливості дизайнерів для створення ще більш індивідуальних просторів кухні та ванної, що відображають характер власника.

«Ванна кімната – більше не технічне приміщення, а комфортабельний простір для життя» – девіз компанії Grohe. Нова лінійка сантехнічної кераміки, розширена колірна палітра, оновлені покриття і рішення для створення особистої СПА-зони – в числі новинок Grohe на ISH 2019.

змішувачі

Змішувачі від Axor Edge

Стиль нових змішувачів Axor Edge розроблений зіркою французького дизайну Жаном-Марі Массо (Jean-Marie Massaud). Симбіоз геометрії і надточного методу виготовлення – риси колекції. Асиметрично складені «кубики» нагадують про огранювання дорогоцінного каменю.

Різні моделі змішувачів Axor Edge призначені для установки як на раковину, так і для настінного і підлогового монтажу. Є змішувачі для ванної, раковин, біде і тому подібного.

змішувач

Інші цікавинки з виставки

Компанія Lаufеn представила продовження серії The New Classic, створеної рік тому Марселем Вандерсом (Маrсеl Wаnders). Тепер крім раковин в колекції представлені ванни, унітази, біде, змішувачі та аксесуари. Зроблені вони з інноваційного матеріалу SaphirKeramik. Моделі радують око тонкими стінками і плавними вигинами. Завершальним штрихом проекту The New Classic стала меблі для ванної.

раковина

Хвилясті обриси раковини Flaminia Settecento нагадують про чаші зі святою водою, що зустрічаються в барокових храмах Італії. Автор колекції Settecento – метр італійського дизайну Джуліо Каппелліні (Giulio Cappellini), беззмінний арт-директор компанії Flaminia впродовж останніх 15 років.

раковина

Карамельний мармур від Карло Коломбо

Італійський дизайнер Карло Коломбо створив для компанії Antonio Lupi дивовижну колекцію окремо стоячих раковин. Серія Albume Bolo представлена розкішними раковинами з полімерного матеріалу Cristalmood, які розташовані на вишуканих колонах.

раковина

Колони виготовляють з того ж полімеру або мармуру. Оригінальна форма доповнена соковитими, ніби карамельними квітами. Будь-яка раковина з цієї серії стане прикрасою, кольоровим акцентом сучасного санвузла. Доповнивши таку раковину цікавим змішувачем, можна отримати, дійсно ексклюзивну ванну кімнату.


18 Августа 2020 126
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: