Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    10:31:57
Головна » Публікації » Інтернет

Добірка захопливих книжок про мрійників


Добірка захопливих книжок про мрійників
Солодкі та далекі, натхненні та викличні, мрії завжди допомагають сягнути вище та зазирнути далі. Туди, куди не дійти раціо, у фантастичний світ можливостей або вікно в інші світи. Мріяти ми починаємо з дитинства, тоді ми вперше мріємо поїхати на море, потрапити у шоколадну країну чи навчитися літати. Разом з книгами, у яких здійснюються мрії, можна прямо зараз відчути радість від того, що мрії стають реальністю!

Дитячі казки купити в Києві

Першими книгами, які здійснюють мрії, є казки про фантастичних героїв та неймовірні пригоди. Прозовий переказ чарівної п’єси нобелівського лавреата Моріса Метерлінка «Синій птах» сподобається і дорослим, і малятам. У Різдвяну ніч до братика і сестри Тільтіля і Мітіль навідується чарівна Фея і діти вирушають на пошуки Синього Птаха. З допомогою чарівного діаманта хлопчик та дівчинка тепер можуть бачити душі предметів, тварин, речовин та стихій. Кішка, Пес, Вода, Хліб, Вогонь перестають виникають перед дітьми у незвичних подобах: усі вони набувають людських рис та мають власні звички та риси характеру.

За допомогою тих, хто трапляється на шляху, Тільтіль та Мітіль блукають Країною Спогадів, Палацом Ночі, Царством Майбутнього у пошуках Синього Птаха. Оскільки історія Моріса Метерлінка є глибо метафоричною, то Синій Птах може бути недосяжною мрією чи проблиском надії. Повчальна та загадкова історія про Синього Птаха викличе бурхливі роздуми у юних голівках.

Серед книг, у яких ідеться про мрію, знаходимо історію Ірини Лазуткіної «Єнотик Бо і повітряна куля». Книга розповідає про сміливого Єнотика Бо, який працює на фабриці всеохопного полоскання «Чистодія» і полоще все підряд, він же бо єнот - полоскнун! Однак Єнотик Бо не хоче полоскати, йому кортить літати. Якось намалював свою мрію: величезну повітряну кулю, на якій хотів вирушити у мандри. Все-таки Єнотик Бо починає відвідувати школу повітроплавання і здійснює свою мрію, а згодом вирушає у захопливі мандри.

Книги про мрійників, дорослих та малих, обов’язково надихають та дарують море вечорів затишного читання. «Казки дідуся Ґурама для маленьких і великих мрійників» Ґурама Петріашвілі оповідають про різних людей, які чогось бояться, щось та когось люблять і обов’язково про щось мріють. Герої-диваки, бува, роблять щось несусвітенне, але усіх їх об’єднує одне: вони прагнуть бути щасливими.

Помріяти у будь-яку пору року можна з художньою літературою для дітей. Однак коли у шибку стукає зима, а новорічні свята вже на порозі, і так хочеться магії та дивовиж, то на допомогу прийде книжка для справжніх мрійників «Афиновий ведмедик. Календар мрійників» Анастасії Волховської. З початку кожного року хочеться радіти життю по-новому, а з Афиновим ведмедиком ви та ваше маля зможете шукати щастя у буденних речах. Календар-книжка пропонує справу на щодень протягом року, маленьку щоденну радість, яка подарує щастя та затишок.


09 Августа 2020 202
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: