Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    10:52:14
Головна » Публікації » Інтернет

Розлучення: процедура, яка тепер стала простішою


Розлучення: процедура, яка тепер стала простішою

Розлучення - це крайній захід вирішення конфліктних ситуацій між подружжям. Психологи й громадські діячі спонукають оточення уважніше ставитися до цього моменту, щоб мінімізувати кількість розлучень серед сімейних пар.

Однак, це не так вже й кардинально покращує обставини. Розлучення все одно трапляються, і з кожним роком зафіксованих випадків все більше. І це, попри те, що процедура пов'язана з оформленням численних паперів та відвідуванням різних установ. Для того, щоб розірвання шлюбу стало простішим, був створений спеціальний сервіс - розлучення шлюбу в онлайн режимі.


Особливості роботи компанії

Головна мета організації сервісу для розлучення онлайн - спрощення процедури. І якщо оцінювати результати, то це дійсно працює. Особливість тут полягає в тому, що компанія приймає та надає всі необхідні документи для розлучення онлайн, тобто їх можна отримати в дистанційному форматі. Навіть їхати нікуди не доведеться. Як це працює? Процедура тут така:

  • За допомогою контактного номера або форми для зворотного зв'язку на сайті клієнт зв'язується з фахівцем.
  • Відразу після розмови зі спеціалістом відбувається формування звернення, в якому клієнт відповідає на всі потрібні питання для розірвання шлюбу, та вказує основні причини.
  • Далі укладається договір і оплачується та сума, яка вказана. Вона становить всього 499 гривень.
  • Буквально за 15-20 хвилин надаються всі необхідні документи, з якими вже можна йти в суд.

Переваги

Головними перевагами отримання послуги в такому форматі є наступні фактори:

  • Швидкість оформлення всіх паперів. Якщо збирати документи через адвоката, то це займе часу до 10 днів, а якщо через цей сервіс -15-20 хвилин.
  • Ціна. Вона як мінімум у два рази нижча за ту, яку клієнт повинен сплатити, якщо буде звертатися в інші органи для отримання документів на розлучення.
  • Не потрібно нікуди їхати, шукати адвоката або інші сервіси, які можуть розв'язувати дану проблему. Все, що потрібно зробити - зв'язатися з фахівцем, просто сидячи вдома і нікуди не поспішаючи.

І найприємніше, що інтерфейс сайту компанії дуже простий в розумінні і користуванні: немає ніяких зайвих блоків, вся інформація точна, корисна і актуальна. Так що, щоб замовити послугу, не доведеться годинами блукати, переходячи з однієї сторінки на іншу. Пів години - і документи у вас. Можна йти і робити дії по розлученню далі. При такому підході проблем точно ніяких не буде.


07 Августа 2020 184
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: