Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    10:45:43
Головна » Публікації » Інтернет

Цікаві подарунки на день народження


Цікаві подарунки на день народження

Що ви зазвичай бажаєте своїм друзям і рідним на день народження та інші свята? Звичайно ж, ми бажаємо всім щастя, радості, любові, успіхів, здоров'я. Додаємо побажання про удачу, гроші, гарний настрій, виконання бажань. Що ще згадали? Чи не правда, стає все складніше щось придумати, тому що найпоширеніші побажання вже перераховані? Дуже хороші привітання можна знайти на сайті https://tvoe.media/pryvitannia-z-dnem-narodzhennia/ і вимовити їх разом з подарунком.

Про квіти

Не поспішайте купувати готовий букет або троянди. Тисячу разів подумайте, чи варто це робити. А потім ще раз подумайте. Подарувати букет троянд - все одно, що сказати «мені байдуже». Безглуздий і бездушний подарунок, так само як і гвоздики. Зберіть свій букет. Зверніть увагу на:

  • альстромерії;
  • хризантеми;
  • гербери.


Хіба мало інших красивих квітів.

Про подарунки

Ідеальний подарунок - це не обов'язково дорогий подарунок. Припустимо колега запросив вас на день народження свого сина, а ви знаєте про його пристрасть до м'яких іграшок. Ми вирішили подарувати іграшкового кота. Хлопчик возився з ним весь вечір, ігноруючи куди дорожчий подарунок у вигляді багаторівневої автостоянки з машинками.

Якщо між вами і іменинником не дуже близькі стосунки, можна зробити подарунок - натяк. Наприклад, подарувати вчителю пакет молока, вченому — компас, людині творчої професії — карту. Про деякі з зроблених нами подарунків можна згадувати з посмішкою. Можна подарувати величезний батон і диск з фільмом, сказавши, що в усі часи люди хотіли в першу чергу хліба і видовищ. Іншим разом можна змусити всю компанію відгадувати, що ж ви вирішили подарувати, продемонструвавши колоду карт, жменю монет і два поліна.

Банку з побажаннями

Тут все досить просто. Беремо кольорові листочки, ріжемо їх на невеликі смужки, пишемо на кожній побажання і звертаємо в трубочки. Знаходимо красиву банку або прикрашаємо звичайну банку і кладемо в неї згорнуті листочки. Підписуємо банку і вручаємо імениннику.

Дерево побажань

Дерево побажань частіше використовують у весільних урочистостях для поздоровлень молодят, але взагалі, можна зробити такий подарунок кому завгодно. Так що виготовляємо дерево самі або купуємо в магазині подарунків (а може бути, і в квітковому магазині), вішаємо листочки з побажаннями - привітаннями і з радістю даруємо хорошій людині.

Важливий не стільки сам подарунок, скільки те, як ви його піднесете. Якщо на велику компанію ви закупили ваговий чай в пакетиках, розкажіть, чому ви даруєте цей чай саме цій людині.


01 Августа 2020 86
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: