Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    11:43:16
Головна » Публікації » Інтернет

Навіщо тонувати скло в машині?


Навіщо тонувати скло в машині?

Питання необхідності тонування скла в автомобілі турбує дуже багатьох автолюбителів. Раніше мода на тоноване скло мала іміджевий характер, а сьогодні ця опція пов'язана з комфортом і безпекою водія і його пасажирів.

Якісне тонування автоскла здійснюють далеко не всі компанії. Де можна замовити послугу, яка буде виконана сумлінно і за помірну плату – можна дізнатися на сайті, там розміщена докладна інформація про умови співпраці, гарантії та переваги, які отримує водій, скориставшись послугою тонування.

Чому варто тонувати скло в машині

З точки зору комфорту і безпеки, тоноване скло в авто дає багато переваг:

  • Особиста безпека і конфіденційність для водія;
  • Поліпшення зовнішнього вигляду машини;
  • Мінімізація проникнення ультрафіолету до салону;
  • Підвищення рівня анонімності на дорозі;
  • Захист обшивки салону від вигорання на сонці.


Це далеко не всі переваги від затемненого скла в автомобілі.

Як тонуюча плівка впливає на безпеку

За статистикою, більшість травм, отриманих людьми в аваріях – порізи і подряпини від уламків скла, що розлітаються навкруги під час ДТП. Плівка для тонування стримує уламки скла.

Крім цього, тонування виступає своєрідним захистом для скла від подряпин і інших пошкоджень.

Психологічний аспект

Дослідники встановили, що авто з тонуванням виглядає більш престижно, а ще дозволяє водієві максимально розслабитися і створити свою особливу атмосферу у салоні машини, куди не може проникнути погляд сторонніх людей.

Тоноване скло для авто економ - класу – це гарантоване поліпшення зовнішнього вигляду транспортного засобу.

Функціональні властивості

Через плівку тонування сонячні промені проникають не так інтенсивно, а це означає, що в салоні не буде так спекотно влітку, як в машині без тонування.

Обшивка салону також дуже часто страждає від потрапляння прямих сонячних променів.

Особливо такий захист важливий для автомобілів економ - класу, в яких слабким місцем залишається пластик на торпеді. Вигоряючи під впливом сонячних променів, поверхня торпеди жовтіє, що псує загальне враження від салону.

За умови, що тонування буде виконано професійно з використанням якісної плівки, водій може радіти кожному подоланному кілометру дороги. Саме тому важливо довірити процес тонування сумлінним фахівцям з хорошою репутацією.

Не менш важливо мати уявлення і про те, якою має бути якісна плівка для тонування. Значення мають такі характеристики: рівень затемнення, товщина, виробник, термін служби.


30 Июля 2020 102
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: