Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    18:46:22
Головна » Публікації » Інтернет

Швидке риття траншей: траншеєкопачі від компанії «Енерпроф»


Швидке риття траншей: траншеєкопачі від компанії «Енерпроф»

Риття траншей - одна з найпоширеніших завдань на будь-якому будівництві. Коли їх копали люди - це займало багато сил і часу. Тепер справа йде простіше - вирити будь рів можна за допомогою спеціальних машин - траншеєкопачів.

Таке обладнання надає компанія «Енерпроф» - вона пропонує якісну будівельну техніку, яка дозволить реалізувати будь-який проєкт. Дізнатися більше про безпечні, надійні та ефективні траншеєкопачі можна на офіційному сайті.

У компанії «Енерпроф» наявні переваги:

  • надається оригінальна продукція від відомих виробників;
  • підхід до кожного клієнта індивідуальний;
  • своєчасні терміни постачання;
  • сервісне обслуговування.

Каталог пропонованої техніки великий - це не тільки траншеєкопачі, але й каменедробарки, системи пост - натягу, гідравлічні пальові молотки та інше обладнання.

Коли потрібні траншеєкопачі

Придбання траншеєкопача – рішення економічно вигідне та підходить для застосування у різних сферах:

  • у будівництві газотрубопроводів;
  • прокладці силових кабелів;
  • облаштуванні телекомунікаційних мереж;
  • зведенні дренажних систем.


Якою буває техніка для риття траншей

Техника для рытья траншей

Великою популярністю користуються роторні екскаватори, оснащені спеціальними рамами з закріпленим на них робочим обладнанням. Результатом їх роботи стає рів із рівними схилами.

Існують фрезерні траншеєкопачі, оснащені двома роторам, розташованими паралельно.

Зазначені вище пристрої - це техніка середнього класу. Існують ще й портативні моделі, за допомогою яких не викопаєш велику траншею, але вони компактні. Внаслідок невеликої ваги підходять для приватних робіт - наприклад, при облаштуванні дренажу для заміського будинку.

Техніка середнього класу продуктивніша. При виборі рекомендуємо звертати увагу на маркування та характеристики машини. Один із основних показників - максимальна глибина копання, враховуйте це при виборі.

Існують і великогабаритні траншеєкопачі, який використовують для прокладання магістральних трубопроводів. За одну годину така машина здатна викопати траншею довжиною кілька сотень метрів. Це зручний і практичний варіант для облаштування великих комунікацій. Глибина траншеї регулюється внаслідок підйому та опускання робочих елементів траншеєкопача. Якщо її профіль повинен бути зачищений - на додаткову раму встановлюються спеціальні черевики.

Компанія Enerprof пропонує надійне обладнання - з ним риття глибоких траншей стане легкою і швидкою справою.


15 Июля 2020 244
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: