Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    00:58:18
Головна » Публікації » Інтернет

Bag In Box: новий вид упаковки для харчової промисловості


Bag In Box: новий вид упаковки для харчової промисловості

Система упаковки Bag In Box - це рішення, яке користується все більшою популярністю у світі. Вона має дуже широке застосування в харчовій, фармацевтичній і побутової хімії для упаковки рідких і напіврідких продуктів, таких як соки, напої, мінеральні води, вина, пиво, молоко, вершки, концентрати, морозиво, мінеральні та рослинні олії, соуси. Технологія BAG-IN-BOX отримала широке розповсюдження у виробництві тари.

Упаковка Bag In Box: застосування, технологія, переваги

Упаковка Bag In Box це так званий мішок в коробці. Упаковка продукту з використанням герметичного методу дозволяє продовжити термін придатності виробу. Важливим є те, що немає необхідності в консервантах. 

Бар'єрний мішок, що використовується, захищений від впливу кисню (повітря), а спеціальний клапан - пробка, дозує рідину, дозволяє багаторазово наливати вміст без попадання повітря всередину упаковки - це оберігає вміст від псування.

Види упаковок

Гнучкий мішок поміщається у відповідну транспортну упаковку або картонну коробку. Пакети в упаковках Bag in Box складаються з декількох спеціально відібраних шарів, які захищають продукт від зовнішніх чинників, таких як міграція газів. Ці плівки відрізняються кисневим бар'єром, еластичністю і прозорістю. 

Використовуються наступні види плівок:

  • Прозорі плівки - це поліетиленові плівки різної товщини, еластичності і складу. Вони відповідають за міцність мішків Bag In Box.
  • Плівки EVOH. Найчастіше це зовнішні плівки з різним рівнем бар'єру. Мішки, виготовлені з плівки PE + EVOH, призначені для молока, вина і овочевих концентратів.
  • Металізовані плівки - це ламінати, що складаються з ПЕ і ПЕТ-плівки з алюмінієвим шаром. Ця плівка, а також мішки з цього матеріалу мають дуже високий кисневий бар'єр. Вони призначені для молока, вина, овочевих концентратів, соків традиційних і тропічних фруктів, а також для продуктів, які повинні бути захищені від сонячних променів.


Мішки забезпечені фланцями для гарячого або холодного наповнення рідин і можуть бути оснащені різними типами кришок. В цей час. дана технологія на території України не сильно розвинена. Але, всупереч цьому, є компанії, які все ж поступово впроваджують їх у виробництва. Багато хто вважає, що за такою упаковкою майбутнє. Звичайно ж для якісного виконання потрібно дотримання складної технології, яка гарантує всі переваги.


26 Июня 2020 564
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: