Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 07 Июля 2020    22:30:53
Головна » Публікації » Інтернет

Нова Українська Школа: крок за кроком в майбутнє


Нова Українська Школа: крок за кроком в майбутнє

Основа Нової Української Школи (НУШ) – це розвиток компетенцій учнів протягом всього навчання. Але виявлення талантів та схильностей до тих чи інших наук у дітей здійснюється ще в перші роки навчання. Саме тому НУШ ставить перед вчителем завдання розкрити слабкі та сильні сторони кожного учня. А для цього вчителям потрібно використовувати не лише свій досвід, а й багато різної наочності. Тому стенди для НУШ набувають великого значення в початковій школі.

Що змінилося в школі?

Змінюється буквально все. Оформлення класів НУШ робить атмосферу для навчання дружньою до дитини. Гарні стенди для Нової Української Школи створюють чудовий настрій, стимулюють цікавість та інтерес до навчання. Все більше стенди перетворюються на інформаційні куточки з цікавими історіями. Тому стенди останнім часом мають не лише інформаційну складову, а й виконують декоративні функції.

НУШ дає можливість кожен клас початкової школи оформити у власному стилі. Це може бути Африка чи Тропіки, Бджілки чи Олівці, Країна казок чи Країна знань. Це унікальна можливість кожному вчителю разом з дітьми розробити власний освітній простір.

Як краще створити неповторний освітній простір?

Це легко та складно водночас. Здається, легше просто купити стенди для початкових класів НУШ, але це буде означати стандартні стенди, без урахування індивідуальних потреб дітей та вчителів. Тому давайте створювати індивідуальні класи для наших дітей. Ось декілька порад для полегшення цього процесу.

1. Подумайте, в якому стилі Ви б хотіли оформити клас. Якщо є можливість, то обговоріть це з учнями. Можливості оформлення обмежені лише Вашою фантазією. Це може бути підводна тематика з подорожами в батискафах або гаряча Африка з веселими тваринками, або тропічне оформлення з яскравими квітами та птахами. А може більш стримане оформлення, але з веселими олівцями.

2. Складіть список стендів, які Вам будуть потрібні найближчим часом, як для навчання, так й для оздоблення. В першу чергу Вам будуть потрібні стенди такі як "Щоденні новини", "Календар природи", "Символіка України". Для першого класу актуально "Алфавіт", "Цифри", "Сиди правильно". Допоможуть першачкам в навчанні математична та мовна скарбнички, компоненти дій, одиниці вимірювання.

3. Розрахуйте організаційні моменти для Вашого класу: не забудьте про осередки класу, правила та рутини НУШ. Ці невеличкі таблички-стенди зроблять учнівське життя більш впорядкованим.

4. Для полегшення соціалізації згадайте про стенди "Вітаймося", "Коло вибору", "Зарядний пристрій" тощо.

Ви склали список необхідних стендів для оформлення класу НУШ, що далі? А далі треба довіритися фахівцям, які створять для Вас неповторний освітній простір. Магазин stendall.com гарантує індивідуальний підхід до кожного.


17 Июня 2020 272
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: