Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    17:36:34
Головна » Публікації » Інтернет

Производство и укладка тротуарной плитки


Производство и укладка тротуарной плитки

Комфортне міське середовище складно уявити без якісно укладеної тротуарної плитки. Вона є невід'ємною частиною міських вуличок в містах Європи і прикрашає їх вигляд. Це стиль міста, частина архітектурної композиції, саме те, на що ми звертаємо уваги, коли гуляємо по місту. Плюси плитки в тому, що вона допомагає уникнути утворення калюж, засмічення вулиць, створює зручне міське середовище.

Історія поширення плитки

Традиція викладати міські вулиці в Європі каменем зародилася давно, і це гарантувало надійність і якість доріг. Але з часом камінь став дефіцитним товаром і на зміну йому прийшла плитка зі штучного матеріалу. Першими використовувати плитку стали голландці, а потім ця технологія поширилася на весь світ.

В даний час в багатьох містах Європи компанії виробляють тротуарну плитку, та займаються її укладанням. Послуга може бути доступна як для організацій, так і для приватних осіб. Ознайомитися з послугами з виробництва та укладанні плитки на Україні можна на сайті https://concrete.kiev.ua/.

Як укладають плитку?

Довговічність плитки залежить не тільки від якості матеріалу, але і від технології її укладання.

Підготовчі роботи починаються з планування ділянки, який необхідно вимостити плиткою. Дані, отримані після вимірювання ділянки, наносяться на план. Можливо виготовлення дизайн-проекту. Цей крок допоможе зробити покриття унікальним і не схожим на інші, а також дозволить замовити оптимальну кількість матеріалів. Виходячи з отриманих даних проводиться розрахунок кількості матеріалів, необхідних для створення основи (пісок, щебінь, бетон і ін.) І тротуарної плитки. Існує кілька варіантів укладання плитки.

Незалежно від того, на що укладається плитка - на суху суміш, розчин або пісок, - основою служить подушка з щебеню і піску. Основа повинна бути ретельно виготовлено виходячи з існуючих рівнів, повинна бути рівною, рівномірно утрамбованої та упорядкованою. Якість проведення підготовчих робіт безпосередньо впливає на термін служби тротуарної плитки.

Вартість робіт з благоустрою територій залежить від багатьох факторів:

 

  • площі території,
  • місцезнаходження об'єкта,
  • матеріалів і техніки, задіяних в роботі.


Прорахувати вартість матеріалів, зробити дизайн-проект, знайти оптимальне рішення, враховуючи ваші побажання, виконати роботи «під ключ» допоможуть наші фахівці.


15 Июня 2020 232
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: