Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 09 Июля 2020    23:53:44
Головна » Публікації » Інтернет

Вітаміни для підтримки жіночого здоров’я та краси


Вітаміни для підтримки жіночого здоров’я та краси
Кожна людина повинна дбати про здоров’я власного тіла. Вживання певної кількості вітамінів, безпосередньо впливає і на красу зовнішнього вигляду. Жіноча гормональна система, будова тіла і спосіб життя відрізняються від чоловічої, а стан шкіри та вага сильніше залежить від гормонального циклу. Саме тому, для жінок, є низка вітамінів від яких залежить стан шкіри, волосся, нігтів, і в цілому здоров’я жінки. Не обов’язково вживати спеціальні хімічні комплекси, а досить лише звичайних продуктів харчування, для досягнення бажаного результату.

Найбільш важливі вітаміни для жіночого здоров’я та краси:

Вітамін А. Жиророзчинна речовина, потужний антиоксидант, який можна вживати із їжею, так і використовувати в косметиці. Їжа з вітаміном А, допомагає зміцнити імунітет, підтримує рівень енергії, а також покращує зір. Сухість шкіри можна побороти за допомогою споживання вітаміну А.

Продукти, багаті вітаміном А: риба, яєчний жовток, морква, гарбуз, риб'ячий жир (жир з печінки тріски), кавун, апельсин і диня, печінка, курага, молоко, солодка картопля, шпинат.

Вітаміни групи В

Найважливішими вітамінами з цієї групи для дівчат є В6, В9 та В12. Вітамін В6 контролює кількості гормонів в організмі, зміцнює імунну систему, покращує роботу мозку, сприяє нормальному обміну речовин. В6 можна знайти в бананах, авокадо, а також в злаках, м'ясі та хлібі. Вітамін В9 необхідний вагітним, оскільки зменшує ризик народження дитини з вадами розвитку. В9 міститься в злаках, рибі, всіх видах м'яса і яєчних жовтках. Вітамін В12 бере участь в обміні речовин, синтезі білка, поділі клітин, допомагає підтримувати здоров'я нервової системи. В12 можна знайти в морепродуктах, яйцях, молочних продуктах, яловичій та свинячій печінці.

Вітамін С

Важливий антиоксидант, який стоїть на сторожі нашої молодості. Вживаючи їжу із цим вітаміном, ви покращите роботу шлунково - кишкового тракту, стан шкіри, волосся, нігтів і зубів. Цим елементом багаті: томати, перець, зелень, цитрусові, ківі, ягоди, а також броколі, чай з каркаде.

Вітамін D

Це - сонячний вітамін, зміцнює кісткову тканину, допомагає краще засвоюватися кальцію, запобігає виникненню остеопорозу, ревматизму, артритів і раку товстої кишки.
Вітамін D міститься в червоні ікрі, яйцях, рибі та сирі.

Вітамін Е

Цю речовину називають вітаміном молодості, тому, що вона є природним антиоксидантом. Вітамін Е дуже важливий для жіночого здоров'я в цілому, а для краси - особливо. Вітамін Е є в горіхах, гречці, горохові, квасолі.

Загалом, те, що ми споживаємо, дуже впливає на стан нашого здоров’я. Потрібно ретельно підбирати продукти для вживання, а головне бути обізнаним у даній сфері. Споживайте правильні продукти та будьте красивими, а головне здоровими.

Любов Омельчук

04 Июня 2020 136
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: