Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    09:38:18
Головна » Публікації » Інтернет

Лікування наркозалежності та співзалежності в Києві


Лікування наркозалежності та співзалежності в Києві

Людина, що вживає наркотики, потребує грамотному, професійному лікуванні. Однак і близькому оточенню наркомана потрібна психологічна допомога. Кваліфіковане лікування наркоманії та співзалежності у Києві пропонує пройти «Український Центр Лікування Залежності».

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії у приватних сучасних клініках - це комплексна, індивідуально розроблена програма. Терапевтичний курс включає в себе наступні етапи:

  • детоксикацію;
  • надання медичної допомоги та лікування супутніх захворювань;
  • метод інтервенції (роботу з мотиваціями пацієнта);
  • психологічну реабілітацію;
  • ресоціалізацію;
  • терапевтичне супровід, що надається випускникам після виписки з клініки.

Повна програма реабілітації передбачає також спортивні тренування, заняття творчістю, організацію дозвілля, надання соціальної освіти, допомогу в саморозвитку. Лікування наркоманії у приватних реабілітаційних центрах проводиться анонімно, без взяття пацієнта на облік. Для пацієнтів створюються максимально комфортні умови проживання, наближені до домашніх.

Що таке співзалежність і як з нею боротися?

Під співзалежністю розуміється патологічний стан, що виявляється надмірним емоційним, психологічним, соціальним залученням у життя іншої людини. Якщо в сім'ї хтось захворіє наркоманією, то це незмінно відображається на взаєминах близьких людей, а також життя, психоемоційний стан пацієнта.

Співзалежність небезпечна не тільки для близького оточення наркомана, оскільки загрожує стресами, депресивними станами, нервовими зривами, психологічними розладами, розвитком захворювань психосоматичного характеру. Психічна нестабільність родичів, нездорова атмосфера, що панує в сім'ї, негативно позначаються на результатах лікування наркозалежного пацієнта та може стати причиною чергового зриву після успішного завершення реабілітації.

З цієї причини фахівці приділяють велику увагу лікуванню не тільки самої наркоманії, а й співзалежності у ближнього оточення хворого. Під час реабілітаційного курсу психологи та психотерапевти активно працюють з родичами пацієнта, проводять для них колективні заняття і сеанси сімейного системного психоаналізу, надають індивідуальні консультації.

Фахівці допомагають близькому оточенню реабілітанта навчитися правильно спілкуватися і взаємодіяти з ним на різних стадіях терапевтичного курсу, висловлювати свою допомогу та підтримку. Увага приділяється і відновлення втрачених теплих, довірчих, гармонійних відносин між близькими людьми, оскільки це дуже важливо для лікування наркоманії, попередження можливого рецидиву.

Київська філія «Українського Центру Лікування Залежності» https://narkologicheskiy-centr.com/ готова надати свою допомогу в боротьбі з наркоманією та співзалежністю у родичів пацієнта.


01 Апреля 2020 282
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: